Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Problem z ładowaniem


TheCooper364

Pytanie

Wczoraj od godziny 20 telefon przestal sie ladowac za pomoca powerbank'a. To znaczy byl podlaczony, ale bateria raz szla do gory a raz spadala. Sprawdzilem to i powerbank po podlaczeniu tym samym kablem do innego telefonu dziala prawidlowo. Pozniej podlaczylem znow moj telefon tym kablem do komputera - tez nie laduje. Zmienilem kabel i dalej to samo ale tylko na moim telefonie. Po podlaczeniu telefonu do kontaktu - laduje sie. Co moze byc problemem? Powerbank nie laduje tylko mojego telefonu, kabel nie dziala tylko na moim (chyba ze w kontakcie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Problemy są dwa: albo masz uszkodzony port Micro USB, albo bateria dochodzi do kresu swojej żywotności. Pytanie jest takie: jak długo masz tą baterię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kilka wskazówek z własnego doświadczenia.

  1. Ładowarka oraz kabel usb najlepiej jak są oryginalne
  2. Ładowanie mniejszym natężeniem może doprowadzić do trwałego uszkodzenia baterii
  3. Wolne ładowanie jest oznakom zbyt słabej ładowarki (min. 5V 1A) bądź już uszkodzonej baterii
  4. Rozwiązaniem problemu z wolnym ładowaniem może być wymiana baterii lub zwiększenie natężenia dostarczanego prądu do telefonu (za pomocą przetwornicy)
  5. Ładowanie przez USB to jest śmiech USB 2.0 ma 5V 500mA
  6. Powerbank daje zbyt mało mocy
  7. Bateria jest zmęczona gównianym ładowaniem i dlatego powerbank nie daje rady

Wkrótce wszystko trafi szlak :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Pawliniak

 

Mały offtop: No no w regulaminie jest coś o kulturze słownej, a Ty tu takie coś wyskakujesz niczym pajacyk z pudełka XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O ty!!! Moderator do Admina podskakuje?! Zaraz będe u cb w domu z biczem adminowskim!!!

Koniec offtopu.

Powerbank akurat dobry, laduje wszystko inne bardzo fajnie. Przez USB normalnie nie laduje, zrobilem to dla testu. Bateria pewnie uszkodzona, wymienie ja jutro albo caly telefon. 



Twój telefon przestał lubić powerbanka...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, King_Stone_69 napisał:

O ty!!! Moderator do Admina podskakuje?! Zaraz będe u cb w domu z biczem adminowskim!!!

Koniec offtopu.
 

 


Twój telefon przestał lubić powerbanka...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 

 

Obiecuje ze jak tylko zmienie ten telefon badz baterie to dam znac ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Coz po zmianie baterii nadal bylo to samo wiec prawdopodobnie problem lezy w gniezdzie usb telefonu (jak nim nie ruszam to nawet na powerbanku chodzi tak jak zawsze) Telefon zaniose jutro do naprawy pomimo ze bedzie to kosztowac z 400 zlotych pewnie (bo jeszcze szybka peknieta) to telefon zawsze mi sie sprawdzal i uzywanego za 300 zlotych czy innego nie kupie (ocho ale ze mnie zgreda :p) W kazdym razie bede dawal znac, ale dzieki za wszystko, bo gdyby nie wasza pomoc nie ruszylbym sie z domu zeby to naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności