Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Nie włącza się po downgrade, ale jest download mode! Pomocy


dawidos95

Pytanie

Witam. Proszę o pilną pomoc bo zostałem bez telefonu. Miałem 4.3 , wgrałem sobie CM 11 4.4.4, działało wszystko git, ale nie działał aparat i żarł szybko baterię, Chciałem wrócić do zwykłego androida. Pobrałem 3 plikowy ROM aleoxndr, to telefon wisi na logo samsung ale te logo pierwsze z tym gt 9300. I co chwila się tak to pojawia, jakby sie resetował. TO wgrałem na to 1 plikowy ROM, no i po nim telefon ukazał konfiguracje aplikacji logo orange no i te glowne logo samsung, ale telefon tak wisi cały czas, czekałem z kilka minut i ccaly czas jest logo samsung a co jakis czas przyciski sie podswietlaja i gasna. Pomocy. Co robic? Działa download mode, ale nie działa recovery. Telefon widać w odinie, mogę wgrywać.

I teraz ważne pytania;
Czy da się zainstalować recovery przez odin (download mode)?
Czy da się zainstalować custom roma obojetnie juz jakiego przez odin? Nie przez zip przez recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

No toś sobie załatwił kolego. Po pierwsze jeśli Ci wisiał po zainstalowaniu 3-pliowego ROM'u to trzeba było robić Factory reset, to pomaga najczęściej. A po drugie... Nie instaluje się w życiu ROM'u bazowanego na śmieciach Orange bo można nieźle sobie zaszkodzić. Teraz jeszcze raz wgraj 3-plikowca i módl się, żeby Ci przeszło.

Można też przez Recovery Customowe, ale je trzeba wgrać przez ODIN'a, a skoro ODIN wykrywa to można spróbować. Customowe Recovery znajdziesz w odpowiednim dziale u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności