Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 I9505] Problem z Aktualizacją CM13 do 20160724-NIGHTLY


franek327327

Pytanie

Zaaktualizowałem sobie CM13 do najnowszej wersji i teraz cały telefon się zacina, połowa aplikacji się w ogóle nie włącza(biały lub czarny ekran), nie wykrywa karty sd, gdy podłączę do komputera przez przesyłanie plików to nie widzę żadnych plików na komputerze, a innych aktualizacji nie umiem pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak więc polecam przenieść się na CM12.1 jest stabilniejszy jak CM13.

Miałem CM13 ale (niewiem dokładnie czy przez niego) zepsuł mi kartę microSD 32GB oraz jak ktoś dzwonił do mnie, czy też ja dzwoniłem to osoba po drugiej stronie słyszała oprócz mnie to i siebie. Teraz w sumie już na każdym innym roomie mam tensam problem z dzwonieniem. Więc ja jak narazie nie polecam CM13. Może to tylko w moim przypadku tak się stało ale tak czy inaczej niepolecam ponieważ i tak jest niestabilny, ciągle coś wywalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, GrzechU napisał:

Tak więc polecam przenieść się na CM12.1 jest stabilniejszy jak CM13.

Miałem CM13 ale (niewiem dokładnie czy przez niego) zepsuł mi kartę microSD 32GB oraz jak ktoś dzwonił do mnie, czy też ja dzwoniłem to osoba po drugiej stronie słyszała oprócz mnie to i siebie. Teraz w sumie już na każdym innym roomie mam tensam problem z dzwonieniem. Więc ja jak narazie nie polecam CM13. Może to tylko w moim przypadku tak się stało ale tak czy inaczej niepolecam ponieważ i tak jest niestabilny, ciągle coś wywalało.

A jak mam to zainstalować?

Karta sd działa, bo sprawdzałem podłączając przez adapter do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 godzin temu, GrzechU napisał:

Odeślę Cię do innego tematu o danej instalacji ;)

 

Szukałem i znalazłem tylko z kartą sd.

Zrobię to potem i ci napiszę czy działa wszystko.

 

Trochę jestem zielony w tym, flashować mam przez odina, jak tak to do którego pola to dać?

 

Dobra to jednak od CM 13 chyba, bo kartę sd widzi aplikacja sprawdzająca karty w telefonie, a i w recovery ją widzę.

 

Wgrałem CM 12.1 i wszystko działa (wykrywa normalnie karte sd i komputer widzi pliki gdy go podłączam) wielkie dzięki.

 

 

Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności