Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[SAMSUNG GALAXY S3 GT-I9300] CMW sie nie włącza


Kasztan94

Pytanie

Wtitam, na wstepie chciałem przeprosić za błedy, jest to mój pierwszy temat. Otóż problem polega na tym że zainstalowalem odina i chcialem wgrac nowe oprogramowanie/zaktualizowac androida bo moj tel już dawno stracił płynność i drainuje baterie. Robiłem wszystko według poradnika znalezionego w sieci i juz chcialem zainstalowac nowego androida kiedy okazalo sie ze na stronach podanych w poradniku najnowszy android to 4.3 wiec przeszedlem do instalaci cyanmod android 6.0 ale znowu klapa bo dowiedzialem sie ze musze to zrobic po przez CMW ktory mi sie nie uruchamia po wcisnieciu vol up+home+power tzn uruchamia sie ale zatrzymuje sie na logu galaxy dodam ze gdy wlaczam tel normalnie dziala prawidlowo. Pisalem to wszystko w nadzieji ze oprocz rozwiazania problemu dostane jakies wskazowki co do tego procesu. Nie mam dostepu do komputera na bieżąco a wersje cyanmoda podralem najlżejsza, na co ma to wplyw ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ty masz s3 zwykła czy LTE?
Bo wydaje mi się że zainstalowales cwm z s3 do s3 tle

A i poprawna nazwa tematu:

[samsung Galaxy S3 LTE] nie mogę wejść do CWM

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, pisze że strona nie istnieje ale wiem o co chodzi jutro jak pojde na komputer do kafejki to wypróbuję a później dam znać co i jak. Doradził byś mi jeszcze jakie jest dobre pewne oprogramowanie drogi forumowiczu jeśli łaska :)

Wgralem twrp przez odina a pozniej pilzda i wgrywalem sporo plikow, wgralem androida 6.0 cyanogenmod 13 i okazalo sie ze po tych wszystkich moich kombinacjach telefon nie czyta karty sim probowalem tez innego romu mianowicie 5.0 tez nie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wpisz *#06# i jeżeli ci nic nie wyświetli to będziesz musiał wgrać stocka (ewentualnie zainstalować CM11 czy CM12.1, może na tych Romach ci SIM wykryje).

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wywawiłem wszystko po prostu wyczysciłem cała pamieć i zainstalowałem cm 13, właczyłem tel z inna karta sim i wszystko było ok jak włożyłem starą okazało sie że teraz ja wykrywa ale musze podać kod puk, nie wiem czy przypadkiem nie mam coś z karta, jak wyjaśnie sprawe to dam znać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności