Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Przywrócenie poprzedniej wersji


Ferdrico

Pytanie

Witam. Mam LG-E730 Optimus Sol. Fonik śmigał na androidzie 2.3.4 i to mi nie wystarczało.

Postanowiłem wgrać mu CM9 ponieważ producent nie wspiera tego modelu w europie, i nie mogę go zaktualizować do wersji 4.0.X.

Instalacje przeprowadziłem wedłóg tych wskazówek http://forum.cyanogenmod.org/topic/45604-how-to-install-cyanogen-mod-on-your-optimus-sol/ i na pierwszy rzut wszystko było ok. Niestety nie. NIe wszystko. co chwile wyskakuje że aplikacja nie odpowiada, albo została zatrzymana, wiesza się, problem z dostępem do kontaktów, przeglądarki się wieszają. Ale to nie jest jeszcze takie irytujące jak problem z baterią.

Przed instalacją CM9 bateria trzymała ponad 2 dni, a przy włączonych danych mobilnych do 2 dni napewno. Po instalacji CM9 max 12 godzin a z danymi mobilnymi po 7 godzinach bateria wyczyszczona. Myślałem że to wina baterii ale z nową to samo.

Czy można coś z tym zrobić a jeżeli nie to czy można powrócić do androida 2.3.4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wipe na 100% został wykonany poprawnie. Gappsy musiałem zainstalować. instalacja z poziomu recovery.

Mam już takiego nerwa na tego fona że szkoda gadać. Najpierw wyświetlacz, uderzyła w niego podłoga i .... sie posypał. Kupiłem nowego super amoleda. Potem nieudana instalacja CM i padł bootloader. Serwis LG nie ogarnoł tematu i chcieli wymieniać płyte główną dopiero magicy we Wrocławiu postawili fona do życia (chwała im za to).


BRAVO!!!! CheQ. Znów śmiga jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności