Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] Problem z jakością aparatu


witrekmax

Pytanie

Witam mam problem!                                                                                                                                                                                                                                                                                           Ponieważ zainstalowałem nowego androida w którym nie działa mi kamera i nie chce mieć już tego androida tylko chce mieć tego fabrycznego więc cztosky ktoś mógł by mi powiedzieć jak naprawić chociaż tą kamerę albo androida w którym będzie działał aparat najlepiej było by gdyby ktoś dał mi backupa fabrycznego androida a ja bym sobie go przez cmw wgrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale co to jest za rom?! Bo wiem że na YT jest dużo tego czego nie ma na XDA. Wiem też że na ten telefon jest Fix pod CM 12.1 (i bazowane na nim romy). S 3 nie mini czyli GT-I9300? Kiesem za dużo nie zrobisz. Twój przedmówca podał ci link. U nas są dokładne poradniki.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początku myślałem że bazowany na stocku. Zgadza się, to nie Cyan. Wyżej kolega podał link do poradnika, ja wstawiam temat o oryginalnych oprogramowaniach (czyli stockach): https://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/1212-[Galaxy-S-III-mini-I8190/I8190N]-Firmware-do-pobrania

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, DaRkShAdOw napisał:

ważne aby początek był I8190N reszta nieważna

aha ok

King stone a mogł byś mi podac  strone do pobrania tego rooma

narazie pobieram ten http://rapidgator.net/file/0b97e5c7c529e99f64ae765af567dedb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności