Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy s2] Brak sklepu play po instalacji CyanogenMod 13


Drafcio1337

Pytanie

Mam samsung galxy s2 zainstalowalem cyonagenmod 12 i mialem system android 5.1.1 zaktualizowalem system do 6.0.1 i zaktualizowalo mi na cyonagenmod 13 i nie mam sklepu play jak to zrobic zeby go miec???

Prosze o jaknajszybsza pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Teraz, King_Stone_69 napisał:

Wgrać odpowiednie Gappsy.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

proboje pobrac wgralem na nowo cyonagen mod 12  i 5.1 i pobieram teraz gappsy na 5.0 i niewiem czy beda dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sorki moj blad mam cm 12.1 czyli pobrac gapsy na 5.1 lolipop tak ?


 

Download Stock PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop
Download Full PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop
Download Mini PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop
Download Micro PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop
Download Nano PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop
Download Pico PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop
Download Pico(Uni) PA Gapps for Android 5.1.x Lollipop 
 Ktore z nich wybrac na system 5.1 ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a jak pobieram stock ? czy te picko?
 

7 minut temu, King_Stone_69 napisał:

Tak, do 5.1. Te paczki różnią się zawartością apkikacji. Osobiście polecam Aroma lub Pico.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

mam maly problem musze znow zainstalowac cm 12.1 od nowa ;/ i wtedy gapsy?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, King_Stone_69 napisał:

Stock są ze wszystkim. CM 12.X a potem gappsy.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

okej systemik sie robi jest git odrazu potem gapsy i powinno byc wszystko ok i czy aktualizowac system??? bo chce miec tylko 5.1 system a nie 6.0 marshmalow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nie lepiej Resurrection Remix z Andkiem 6.0? CM 12.1 z Andkiem 5.1.1 to największe zło jakie wyszło na ten telefon. Działał strasznie źle i miał duże problemy z zarządzaniem RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, CyanowySamsung napisał:

A nie lepiej Resurrection Remix z Andkiem 6.0? CM 12.1 z Andkiem 5.1.1 to największe zło jakie wyszło na ten telefon. Działał strasznie źle i miał duże problemy z zarządzaniem RAM.

mam pytanie czmemu po zainstlowaniu systemy 5.1.1 ktory oczywiscie mi sie podoba jezli wchodze w sklep play chce pisac (wyszukiwac aplikacji) to pisze sklep play zostal zatrzymany???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dlatego, że Gappsy u Ciebie nie działają. Najlepiej zainstaluj sobie TWRP o ile przejdzie na tym Recovery CM. Jesli nie to od nowa stock 2.3.3 i 4.1.2 z powiększeniem partycji i powtarzać procedurę instalacji CM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
26 minut temu, CyanowySamsung napisał:

dlatego, że Gappsy u Ciebie nie działają. Najlepiej zainstaluj sobie TWRP o ile przejdzie na tym Recovery CM. Jesli nie to od nowa stock 2.3.3 i 4.1.2 z powiększeniem partycji i powtarzać procedurę instalacji CM.

nie chce wracac do 4.1.2 chce byc na tym....   a poza tym automatycznie mi sie aplikacje  pobieraja z poprzedniego systemu  i poza tym ze mnie wywala jak cos wpisuje wszystko dziala..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powrót do 4.1.2 jest chwilowy i po to żebyś wgrał na nowo system CM. To nie te czasy kiedy możesz sobie ot tak przeinstalować. No chyba, że masz powiększoną partycję i TWRP to już można robić co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności