Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Instalacja CyanogenMod krok po kroku HTC ONE M7


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Wszystko robisz na własną odpowiedzialność.
 
post-1-0-49128500-1381382498.png

 

Co potrzeba?:

post-1-0-03060600-1381134222.png

 

Procedura instalacji:

Krok 1: Pobrane elementy (cyanogenmod i gappsy) umieścić na karcie pamięci.

Krok 2: Uruchom telefon w trybie Recovery, w tym celu: naciśnij Power and Volume Down.

Krok 3: W menu CWM, wybierz Install ZIP from SD card, followed by choose ZIP from SD card, następnie zainstaluj CM ZIP paczkę, którą pobrałeś wcześniej.

Krok 4: Powtórz krok 3, tym razem z GoogleApps plikiem ZIP.

Krok 5: Następnie po zakończeniu instalacji, wybierz opcję wipe data/factory reset w menu Recovery.

Krok 6: Uruchom ponownie 

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zrób pełne wipe, wgraj CWM

potem gapps i na końcu wpie davlik cache...

 

Ja taki problem mam na L9 i używam innej qwerty.. z Xperii T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak późno - TAK DZIAŁA.

Zrobiłem tak.

wyczyściłem i zainstalowałem ponownie CM

nie instalując Gapps - ściągnął się - więc zainstalowałem update tj. CM-10.2.0-RC1

Później zainstalowałem Gapps.

I jest ok ;)

 

Pierwszy to mój kontakt z CM i powiem krótko pierwsze wrażenie - WOW !!!!

 

dzięki za wsparcie.

Pozdr

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wszystkie nie wiem w czym mogłem zrobić błąd wszystko poszło dobrze dopóki nie włączyłem telefonu po zainstalowaniu CM i Gapps oraz wybraniu opcji wipe data/factory reset.


W sumie to wiem że wszedłem na zły model telefonu ale jak patrzyłem na tamten właściwy post to jest dokładnie to samo, a pliki i tak pobrałem właściwe. Już mi nawet nie wykrywa karty sd jak sprawdziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zainstalowanego CyanogenMod'a ponieważ nie powinno być logo HTC tylko logo CyanogenMod. Tak jak teraz jest wejdź do recovery zrób wipe i zainstaluj cm i gappsy i uruchom ponownie. Nie rób na koniec wipe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie da się inaczej zainstalować?

 

Mając zainstalowane sterowniki adb (jeśli wiesz o czym mówię) możesz spróbować zainstalować sideload (pod opcją install from sdcard w recovery powienna być install zip from sideload) wtedy plik zip z romem masz na komputerze , wybierasz tamtą opcje w recovery , podłączasz telefon do kompa i w cmd wpiszujesz 

adb sideload paczka.zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wygrałeś zły rom to po pierwsze skopiij dane z SD i formatuj ją a następnie wrzuć dobry rom. Być może jakiś jest niesmak w MBRze na karcie i dlatego jest android secure. Jak to nie da rady to trzeba będzie wysłać rom na pamięć wewnętrzną.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

to wiem źle mnie zrozumiałeś ma htc przerobione na google edition i on ma inny soft ma czystego kitkat-a bez sense 5. Chodzi mi o to czy, musze wgrywać z powrotem sense 5. Czy mogę na tym zainstalować CyanogenMod ?

Edytowane przez NeoCM
wstyd - Język Polski kaleczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności