Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG g3 s] brak systemu, brak download mode


marciinkr

Pytanie

Witam !

 

Tak jak w temacie mam problem ponieważ nie mam systemu w telefonie i nie ładuje mi się tryb download..

Chciałem wgrać cyanogenmoda więc zrobiłem root i wgrałem TWRP recovery i teraz żeby wejść w ten recovery trzeba przycisnąć vol- i power następnie po pojawieniu się loga puścić i wcisnąć jeszcze raz i po tym wcisnąć yes i yes i powinno wejść w recovery natomiast u mnie telefon ekranu ładowania TWRP i wtedy się resetuje tak jak by do ustawień fabrycznych i pojawia się logo LG.

 

Kolejnym problemem jest to że nie mogę wgrać stockowego oprogramowania z pliku KDZ za pomocą LG Flash Tool 2014 ponieważ chcąc wejść w tryb download mode pojawia się takie coś :

 

------------------------

Download mode

------------------------

loading.......

 

Press the volum up key until you see the download screen.

[450] fastboot_init()

[550]USB init ept @ 0x1000c000

[570]ucd_start()

[680]--reset--

[690]--portchange--

[780]--reser--

[780]--portchange--

[910]fastboot:processing commands

 

i na tym zostaje i nie da się wgrać systemu 

próbowałem również przez awaryjne odzyskiwanie systemu również z marnym skutkiem 

 

Bardzo proszę o pomoc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

był zainstalowany kitkat 4.4.2 nie brandowany 

 

znalazłem coś na innym forum podobny problem tylko dl wersji G3, tylko nie wiem skąd wziąć plik dll ponieważ ten https://forum.cyanmod.pl/topic/4646-wszystkie-lg-lg-flashtool-jak-używać/

sposób na wyciągnięcie tego pliku z pliku KDZ u mnie nie działa :/

Czy kto kolwiek jest w stanie dać mi plik z rozszerzeniem .TOT dla lg g3s (d722) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności