Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S5] DO USUNIECIA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanko czy mógł bym prosić o jakiś link do ROMU na S5 by było tło czarne jak tu!. Aktualizacja aktualnie co wyszła to, totalna porażka z tym białym tłem wręcz razi w oczy w 6.0.1 jeśli jest jakiś zmodyfikowany ROM to proszę o wskazanie linku!.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jeszcze jedno pytanko czy mógłbym prosić o podpowiedź jeśli zaktualizuję swojego S5 do wersji 6.0.1 to pewnie muszę zrobić root by ta apka Pitch Black działała na S5 ?. Proszę o pomoc w tej kwestii jestem nie za bardzo aż tak zorientowany w tym temacie ale z Pana pomocą dam radę!.

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i opisanie co jak zrobić by było ok.

 

Pozdrawiam

 

7 godzin temu, KoorloPL napisał:

Wystarczy zainstalować ze Sklepu Play apkę PitchBlack -> wejść w opcje ->menadżer motywów i zastosować ;) znowu czarnooo

 

7 godzin temu, KoorloPL napisał:

Wystarczy zainstalować ze Sklepu Play apkę PitchBlack -> wejść w opcje ->menadżer motywów i zastosować ;) znowu czarnooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o aktualizację systemu ResurrectionRemix do 6.0.1? Nie będzie problemu i nie potrzebny jest root. Ten system ma wbudowany "silnik motywów" od Cyanogenmoda, czyli można doinstalować osobne motywy i będą one aktywne w każym miejscu w systemie (: - w skrócie nie potrzebny jest root, jest to opcja wbudowana w telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę co mam będzie szybciej aktualnie posiadam Android 4.4.2 w S5 i tak chciałbym z aktualizować do systemu ResurrectionRemix do 6.0.1 zamiast tradycyjnego z białym brzydkim rażącym tłem i tu prosiłbym o wskazówki jak poprawnie wykonać aktualizację aktualnie posiadanego systemu. A też patrzyłem na polecony przez Pana Pitch Black ale to chyba do Androida 6.0.1 i nie wiem czy po aktualizacji był by zgodny z moim S5? ale tu proszę o wskazówki wolałbym ResurrectionRemix do 6.0.1!.

 

Chociaż Pan dokładnie opisał sposób instalacji ale mimo to proszę o poradę krok po kroku będzie bardziej zrozumiale!.

Tylko nie bardzo kumam o co chodzi z wymaganiami?.

Wymagania

1. S5 tu wiem

2. Root ?

3. Custom Recovery TWRP/Cwm ?

Instrukcja

1. Pobierz ROM pobrałem i teraz czy odinem?

2. Pobierz Gapps tego nie wiem?

3. Wymagane WIPE SYSTEM, CACHE, DALVIK CACHE. WIPE DATA JEŚLI WCZEŚNIEJ OŻYWAŁEŚ INNY ROM NIŻ RR. Tu wiem!

4. Flash ROM Gapps tu nie wiem o co za bardzo chodzi jak flashować z SD czy przez Odin. jeśli tak to gdzie umieścić plik ROM i plik Gapps?

 

Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do motywów to nie ma specjalnych wymagań , tu masz wiele ciekawych konfiguracji 

https://plus.google.com/u/0/collection/EmuVx

Link do aktualnej wersji, ja znalazłem bez żadnych problemów  ?? szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak jaśniej mogę to opisać. Teraz siedzę na na porcie z edge 7. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dziękuję za podpowiedzi wszystko już dla mnie jasne dam radę.

 

Pozdrawiam

Witam próby mi nie wychodzą pomimo szczerych chęci instalacji nawet z aktualizowałem Androida do wersji 6.0.1 i lipa nie wiem jak ten system ResurrectionRemix do 6.0.1 po prostu zainstalować? próbowałem przez Custom Recovery TWRP/Cwm wywala błąd jak by nie zgodność na czerwono w trakcie instalacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności