Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L5 II] Problemy z systemem


Oto_ja

Pytanie

Witam! 

Ostatnio zaczęłam mieć problemy z moim telefonem. Otóż, gdy go włączam, telefon zatrzymuje się na ekranie z informacją o programatorze sieci, czyli u mnie jest to plus, i może być to na ekranie przez cały czas, a i tak urządzenie się nie uruchamia. Nie wiem co mam robić. 

 

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To znaczy, rano z telefonem było wszystko dobrze, ale po tam 1 godzinie przestało mi odtwarzać muzykę ze Spotify, więc spróbowałam uruchomić go ponownie. No i, gdy doszło do ekranu z tym napisem plus, telefon się nie włączył,  telefon leżał tak 10 minut i dalej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To będziesz musiała od nowa KDZ'tem wgrać system. Niestety dane pójdą się paść na pastwisko i nie będą do odzyskania. Jedynie karta SD nie będzie ruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc tak:

1. Pobierasz tą paczkę z LG Flashtool i instalijesz wszystko co masz w paczce: http://www53.zippyshare.com/v/gmcFrRRt/file.html

2. Pobierasz ROM: http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=23

3. Wchodzisz w tryb Download Mode, Lg L5 II musimy wyjąć baterię, po chwili ją znów włozyć, a następnie trzymając vol + i vol - wkładamy kabel usb (już podłączony do komputera)

4. Proszę mieć ustawione tak jak na tym obrazku:

 

uQZgXL2.png

 

5.  Następne okno jak się pojawi klikamy na "Start"

6. W tym oknie ustawiasz na "Different Counrty" tak jak na załączonym obrazku:

 

wICO1E7.png

 

7. Klikamy ok, w następnym oknie będzie już konkretny proces instalacji, zostało nam tylko czekać. Flash trwa ok 5-10min.

 

Koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym najpierw wyciągnął baterię na kilkanaście minut i spróbował ponownie. Nie zawsze przecież jak telefon złapie bootlopa to od razu oznacza wysypanie się systemu, niejednokrotnie miałem już sytuację że po tym jak telefon "ochłonął" z wyciągniętą baterią to uruchomił się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności