Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia SP] Nie chcę się włączyć po zainstalowaniu CM13


yohasakura12

Pytanie

Witam ^_^

Mam problem. Otóż próbowałem zainstalować Cm 13 na mojej xperii. Telefon się wyłączył i teraz nie chce włączyć, gdy przytrzymam przycisk power telefon zawibruje i mignie zielona dioda. I na tym poprzestaje, nie uruchamia się :excl:

Próbowałem też wgrać stockowy ROM przez flashtoola ale nie mogę, bp telefon zostaje podłączony i sam się odłącza bez żadnej ingerencji lub dotykania go. Nie mam pojęcia co zrobić  proszę o szybką pomoc :angry:

 

#Edit

Wgrałem Doom kernela przez fastboot i teraz telefon zatrzymuje się na logo Sony :lol:

#Edit 2 udało mi sie wejsć w CWM Based Recovery :D  chyba ten kernel miał odrazu to w sobie co zrobic teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

coś ci usunęło plik z partycji /system. pobierz jakiegoś cyanogenmoda obojętnego najlepiej 11.0+ i wgraj stocka a jak chcesz sie dalej bawić to wgraj cm 13.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

być może niebyło miejsca na partycji systemowej bo domyślnie cm po wypakowaniu ma 400 mb a gappsy zależy jaka paczka i ci może niepójść. tak więc, pobierz gappsy z opengapps.org albo gapps.cyanmod.pl

i zaflashuj. Albo to po prostu bug romów.

PS. żebyś zaflashował coś przez sideload musisz włączyć w telefonie sideload

PS2. Właśnie bym zapomniał, gappsy zainstaluj przez Team Win Recovery Project (TWRP)

gappsów niezainstalujesz przez recovery podobne do cwm, tak jak philz,stock,cyanrecov.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko jest okej tylko mam kolejny problem.Po zainstalowaniu z sideloada cm13 najnowszego telefon sie uruchomił czyli o to chodziło ale zapomniałem wgrac odrazu gappsów ale okazało się ze po restarcie telefonu nie moge wejsc w tryb recovery gdy klikam volume + telefon wibruje przez moment i uruchamia się od nowa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Inaczej Kolego :) 

Wgraj TWRP/CWM. 

Wejdź w Recovery.

Wgraj na nowo paczkę CM 13 (nadpisze to uszkodzone pliki i zastąpi po restarcie kompatybilne recovery)

Wgraj Gappsy 

Restart i gotowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności