Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Dane pakietowe nie działają!


Waszka

Pytanie

Siema
Mam kilka problemów (dokładnie dwa) z Cyjanem w wersji 10.1.3 na swoim SGS I9000. Najpierw kilka fotek:

9gw3.png


inkr.png

 
I teraz owe problemy:

1. Nie działają mi dane pakietowe (T-Mobile) - APN są poprawnie skonfigurowane, dane pakietowe włączone, a Internetu brak (Wi-Fi działa bez zarzutu). Nie pokazuje się również ikonka "H" lub "3G" nad kreskami zasięgu, co skutecznie utrudniło mi dzisiejszy powrót do domu bez nawigacji :(.

2. Szalejący zasięg.
Jasnym i oczywistym jest, że wybierając się na łono natury, nie zawsze mamy pełny zasięg w telefonie. Sytuacja staje się co najmniej dziwna, kiedy jedna kreska zasięgu utrzymuje się w centrum Łodzi (~728 892 ludziów, co by ktoś nie powiedział, że to jakaś wieś). Często, gęsto wyświetla mi się napis "Tylko połączenia alarmowe". W sumie to nie mam jakichś kontrahentów, którzy muszą mieć ze mną kontakt, ale obrywa mi się od dziewczyny, że specjalnie wyłączam telefon, żeby z nią nie rozmawiać :D.

Jeżeli zna ktoś złoty środek, aby usunąć te dwa, dość irytujące moją skromną osobę, błędy to byłbym nieziemsko wdzięczny 
:wub:

Potrafi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zmieniłem taryfę, ale nadal bez widocznych rezultatów. Jak się wkurzę to się przejdę do tego srimobile i ich tam naprostuję, bo w gumki lecą niesamowicie.


Problem rozwiązany. Wina od strony operatora, ponieważ wylogowali mój numer z sieci Internet (cokolwiek to oznacza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

u mnie były 2 i przez to taż były problemy - zerknij czy nie masz kilku takich samych APNów pod na przykład innymi nazwami. To też ma wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli masz T-mobile na kartę, to możesz mieć starą ofertę która internetu nie obsługuje (miałem tak u kloegi - zmiana taryfy rozwiązała problem).

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności