Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 i9300] Nie włącza się


borys12339

Pytanie

 Cześć ;)

 

 Jak w temacie mam problem z Moim S3. Mianowicie wgrywałem androida 6.0.1 Marshmallow. Udało mi się wgrać androida oraz Gapps. Myśłałem że to wszystko lecz kiedy chciałem pobrać Messenger to pojawił mi się błąd. Nie jestem w stanie tego teraz określić ponieważ nie mogę włączyć telefonu :/ Poczytałem na internecie o tym i ludzie pisali że wystarczy zrobić ustawienia fabryczne. Gdy je zrobiłem telefon nie chce się włączyć. Pokazuje mi na chwile logo Samsunga i potem czarny ekran. Jeśli przejade palcem po przyciskach to normalnie się podświetlają.. Próbowałem wgrać na nowo oryginalne oprogramowanie lecz program Odin nie wyszukuje mi telefonu. Recovery ( Volume down + home + Power ) nie działa :( Proszę o szybką pomoc :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

zapamiętaj jedno: NIGDY NIE RÓB USTAWIEŃ FABRYCZNYCH  Z POZIOMU TELEFONU W CYANOGENMOD! TYLKO RECOVERY! SAM WIDZISZ JAK TO SIĘ SKOŃCZYŁO. Miałeś prawo tego nie wiedzieć, ale rada na przyszłość.

A teraz... masz sterowniki zainstalowane? daj ss'a.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O 7.04.2016 o 17:56, DaRkShAdOw napisał:

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

zapamiętaj jedno: NIGDY NIE RÓB USTAWIEŃ FABRYCZNYCH  Z POZIOMU TELEFONU W CYANOGENMOD! TYLKO RECOVERY! SAM WIDZISZ JAK TO SIĘ SKOŃCZYŁO. Miałeś prawo tego nie wiedzieć, ale rada na przyszłość.

A teraz... masz sterowniki zainstalowane? daj ss'a.

 Tak, mam zainstalowane 

samsung.png

Godzinę temu, DaRkShAdOw napisał:

Musi wejść. Próbujesz VOL-, Power i Home ?

Tak. Za każdym razem. Wczoraj kolega mi coś w nim robił i jego komputer wyczytywał normalnie telefon a ja próbowałem już na 4 komputerach i mi nie wyczytywało. Pobrałem wersję Odina tą co On ma i dalej nie wyczytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

To w końcu komputer w ogóle nie czyta, czy nie możesz wejść w Download mode ?

Teraz mi się udało i komputer wyczytał telefon. Sprawdziłem i wszedłem właśnie w Download mode. Pobieram teraz Oryginalny soft i go wrzucę. A teraz pytanie takie.. Wie ktoś jak dobrze zainstalować androida 6.0.1 ? Bo mi się to udało raz ale nie wiem czy znowu to się uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności