Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 Mini]Program LGUserCSTool LG Mobile Application przestał działać - PROBLEM


sebaa

Pytanie

Witam. 

 

Dziś chciałem ponownie wgrać sobie system na czysto do mojego LG G2 Mini a więc Androida 4.4.2 KitKat. No i niestety już od kilku godzin męczę się z tym ustrojstwem jak w temacie. To dziadostwo zaczyna pojawiać się za każdym razem kiedy przystępuje już do wgrywania oprogramowania za pomocą LG Flash Tool 2014 z poradnika: 

I dziwi mnie to, ponieważ już jakiś czas temu wgrywałem sobie sam system tą właśnie metodą i nie było problemów. A teraz takie coś jak na zdjęciu się pojawia i jak nie trudno się domyśleć program kończy swoją pracę a na telefonie nic się nie dzieje. Dodam, że już próbowałem kilka razy wszystko co potrzebne reinstalować, jednak bez skutku. Czyściłem nawet rejestr przed reinstalacją wszystkiego co potrzebne a także usuwałem pozostałości z dysku. Już nawet machnąłem kompa CCleanerem i dalej ciągle to samo. Ktoś wie jak rozwiązać problem? Poniżej wstawiam jeszcze zdjęcie przedstawiające całą sytuację:

 

ecwLrN4.png

 

Bardzo proszę o pomoc jak się tego pozbyć i zmusić program do działania a będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

A reinstalacja systemu? Któryś składnik systemu musiał zostać uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie to w cale nie dziwi.. ten poradnik powstał z 3 innych.. gdzie sam miałem takie problemy.

Próbuj z innymi wersjami flash toola. Tu Ci problem może robić sam system w PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie w tym problem, że już kilka razy korzystałem z tej samej wersji Flash Tool'a 2014 i za każdym razem było dobrze aż tu nagle wczoraj pojawił się ten cyrk jak na zdjęciu. Jakoś nie uśmiecha mi się robić teraz reinstalacji systemu z powodu tego tym bardziej, że system stawiałem 2 miesiące temu i nie mam syfu. Bardziej wydaje mi się, że w systemie brakuje jakiegoś składnika. Pytanie tylko jakiego? Myślałem nad NetFramework bo dawno temu czytałem, że jest to potrzebne do prawidłowego funkcjonowania programów. A więc ściągnąłem najnowszą wersję ze strony Microsoftu, ale przy instalacji pisze, że już go mam i że nie ma potrzeby instalacji. Visual C++ także mam po instalowane różne wersje. Tak naprawdę to teraz nie wiem w czym doszukać się problemu. Jak już pisałem próbowałem kilkakrotnie reinstalacji wszystkiego co związane z LG wraz ze sterownikami i nadal jest to samo. A mam pytanko: Skąd mogę pobrać inne wersje Flash Tool'a? Bo jakoś za każdym razem znajduje mi tylko wersję 2014. Dzięki za odpowiedzi :) 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: Właśnie zacząłem bawić się z tym Net Framework, jednak ani to nie pomogło. Odinstalowałem wszystkie składniki tego na różne sposoby opisywane w sieci, jednak ani to nie pomaga. Już sam nie wiem co robić a chciałbym wgrać ten rom od nowa :/ Na pendrive mam jeszcze obraz Win 8.1 i gdyby faktycznie skończyło się na reinstalacji systemu to nie wiem czy się na niego z powrotem przerzucić bo wkurza mnie już to, że Win 10 we wszystko się miesza (aktualizacje itp). Może to przez jakąś aktualizacje coś się w systemie zepsuło. A ostatnio instalowały mi się jakieś nowe aktualizacje. Już nie wiem jak poradzić sobie z tym problemem ewentualnie bez potrzeby reinstalowania systemu. Poszukam jeszcze czegoś w sieci a może jakoś się uda. 

Panowie i co dalej? Ktoś coś doradzi? :) Wątpię aby tak po prostu system nawalił. Tu musi być problem gdzie indziej. Głupota abym przez takie coś robił reinstall systemu i od nowa wszystko stawiał a jak będzie to samo to dopiero wyjdę z siebie. Próbowałem już wszystkiego co przychodziło mi do głowy nawet ostatnie aktualizacje systemu odinstalowałem bo myślałem, że to przez nie, ale jednak nie. Spróbuję jeszcze z Visual coś pokombinować, ale wątpię, że to ma coś wspólnego z crashowaniem programu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam tylko laptopa w domu. W sumie to i tak chyba nic tu się już nie dowiem. Tak więc temat można zamknąć bo jak widzę nikt nic nie wie i oczywiście tylko ja mam zawsze problemy :/ No cóż...może spróbuję przy jakiejś okazji u kolegi to sprawdzić. Dzięki za odpowiedzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności