Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace VE] Nie działa


CleanMaster

Pytanie

Witam. Ostatnio znajomy dał mi telefon który podałem w temacie, dał mi go  problemem bo wisiał mu na logu Samsunga. Chciałem zainstalować oryginalne oprogramowanie i udało się zainstalowałem. Ale po wszystkim telefon się niby uruchamia, ale nie widać nic na ekranie, klawisze dolne się zapalają i po chwili sie uruchamia flash od aparatu fotograficznego ( dosłownie taki błysk), i dalej nic. Gdy chwilę odczekam słychać dźwięk powitalny samsunga i dalej nic. Nie mogę wejść ani w recovery ani w download mode. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Grzeczniej kolego. Poradziłem mu USB jig, wtedy ma pewność ze wejdzie w download mode, bo soft z innego tel, może zmienić mapowanie przycisków. A wiadomo, może i później się przydać, bo to nie jest jednorazowe.

---------------

A właśnie.. Jakie "znowu"?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Hmm.

Na 100% jest to model GT-S5839i?

Na 100% wrzuciłeś ROM pod ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Shadow cholero, znów pomyliłeś urządzonka. JIG jest tylko i wyłącznie do odpalenia telefonu w tryb download. Nie wiem po co mu to, skoro nie odpala ekran. Wejść w tryb download MOŻE, tylko tego nie zobaczysz, ponieważ najprawdopodobniej po prostu sterownik od ekranu nie odpowiada (inny firmware), wejdź na ślepo w download, tak jak powinno to zadziałać a działającym ekranem i podłącz telefon - jeśli się uda i ODIN go zobaczy to jesteś w domku a usb JIG zasadniczo JEST pomocny, ale to w zasadzie delikatne marnotractwo. JIG tylko wprowadza automatycznie po podłączeniu telefon w tryb download, ale skoro już zamówiłeś to trudno :) Daj znać czy sobie poradziłeś  bo jestem ciekaw czy mam rację z tym sterownikiem. Jesli nie to pozostaje kabel serwisowy/box lub serwis naprawczy, miałem podobny problem z tym że mój ACE uceglił się niemar permamentnie :D Wgrałem przypadkowo do niego 3 plikowca od SGS3 XDD . No ale mniejsza, powodzenia i daj snać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności