Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Za ile sprzedam?


Mitlex

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Provectus napisał:

za 50zl słabe cudo kupisz to juz ci mówie, nie warto, fon max sprawny warty 160zł

 

Coś nie wierzę Twoim słowom :) Starą Xperię M za 150 ledwo kupisz, a ten NOWY telefon wart do 900 zł a w dobrym stanie używany mam sprzedać za 160? :D Takiego biznesu nie wiem czy mucha by chciała z Tobą uje.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma troszkie racji w tym co pisze.

Musisz mieć to na uwadze, czy telefon w danym okresie jest pożądany. Miej na uwadze, że nie jest to jakiś model XIAOMI, czy Porshe z różnymi zdobieniami. 
Mniej na uwadze, że samsung już się nie bawi we WP, porzucił projekt. Więc zainteresowanie ludzi tym typem telefonu będzie znacznie mniejsze. A jak ktoś go zakupi "to za okazyjną cenę"
Tak działają prawa rynku. A najgorzej jak kupuje się takie telefony, których jest mało na rynku..oczywiście są tańsze...ale ciężej je potem sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomii tez lezy w PL, zobacz ze wielu co kupiło sprzedaje bo sie sypią jak maka w młynie, i tez mało kto to cudo kupi, a kolega sugeruje sie cena allegro, ale to ze ktos wystawi za 500zł nie oznacza ze tyle jest wart bo nikt go nie kupił wiec? ja osobiscie jak juz miałbym WP kupic nową to bym kupił lumie za 300zł nową niz stare buble wynalazki 5 letnie bez wsparcia sprzetowego ale mówie to tylko subiektywne uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wypowiadajcie się do tematu :

 

19 godzin temu, Mitlex napisał:

Witam mam zamiar kupic samsunga ativ s za 100zl ponieważ digitizer jest pekniety a nowy kosztuje w granicach 50 zl. Więc wymienię ale mam pytanie za ile sprzedam ten telefon ? :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ativ S z końca 2015? Co? Przecież to telefon z 2012, a nowych już dawno nie ma (a to że dalej figuruje na np. Ceneo to inna bajka). Jak dla mnie 200-220 maks ten telefon może być wart. Poza tym podejrzewam, że zbyt łatwo go nie sprzedasz, bo na to nie ma zbytu po prostu... Przestarzały windows 8 bez możliwości aktualizacji, brak aplikacji czy wsparcia zewnętrznych developerów jak na Androidzie.. Może jakaś starsza osoba go łyknie. Jak masz go brać tylko w celu handlu to moim zdaniem jest to mina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, telefon ze Snapem S4 i 1GB ramu i 2010 rok...

 

Pierdzielisz pan głupoty :)

http://www.gsmarena.com/samsung_ativ_s_i8750-4960.php

Jak wół jest napisane że ZAPOWIEDZIANY przez PRODUCENTA w sierpniu 2012. A wyszedł jeszcze później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej polski??? To jest międzynarodowa strona z polską nie mająca nic wspólnego... I mówię jeszcze raz, tłumaczę: Samsung ZAPOWIEDZIAŁ ten model w 2012, GLOBALNIE, zapewne na jakichś targach, nie wiem. Wcześniej nie wątpie, że istniały prototypy, w końcu nowego modelu nie tworzy się tydzień, podejrzewam że prace nad nim zaczęto jeszcze 2011, ale telefon do sprzedaży  NA ŚWIECIE trafił pod koniec 2012.

I napiszę jeszcze raz: Snapdragon S4. Czy w 2010 istniało coś takiego? 

 

Może zaraz się jeszcze od Ciebie dowiem, że Galaxy S7, którego premiera ma być w tym miesiącu, jest już od dawna w sprzedaży?

 

Próbujesz udowodnić swoją niby rację, ale jakoś Ci nie idzie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się nie wyraziłem jasno, że pisać macie o cenie - a nie o roku produkcji?
Kolejnym razem będę wan nagradzał warnami. Irytujące jest to, że odsuwacie ludzi do pomocy na forum!

 

Związku z prośbą temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NeoCM zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności