Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note ] Jak zainstalowac cyanmod po roocie


adrian_999

Pytanie

Witam 

Posiadam samsunga note (GT-7000)

Zrobiłem na nim roota za pomocą PhilZ-cwm6-XXLT4-OXA-5.00.5-signed. 

Chciałbym teraz wgrać cyanmod 11 mam pliki z oficjalnej strony jednak są tam dwa ( recovery i mod ) teraz pytanie jak to zainstalować próbowałem przy pomocy pc za pomocą cyanmod installera ale nie wykrywa mi mojego telefonu. To dziwne bo tak ogólnie czyta go , gdy chce coś zgrać czy coś. Włączyłem tryb debugowania i wszystko zrobiłem jak trzeba . Jest jakiś inny sposób ?

Czy po zrobieniu roota przez philza wgl. Mogę zainstalować cyanmoda ? I ostatnie pytanie to czy jak go wgram to czy zostanie Polski język ? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.

                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Po 1. Popraw nazwę swojego tematu

po 2. widzę że nie czytałeś postów na temat wgrywania innego oprogramowania. 

No więc: 

Widzę że masz już zainstalowane CWM, więc musisz paczkę od cyanogenmod'a wrzucić na kartę pamięci i ściągnij gappsy http://cyanmod.pl/gapps/ <--- z tej strony. 

Gappsy również wrzuć na kartę pamięci.

Wyłączasz telefon i musisz wejść do recovery (Biosu systemu). 

Musisz zrobić wipe cache and factory reset

Następnie instalujesz paczkę CM 11 

a później gappsy.

 

Masz tu tematy czytaj i ucz sie:

 

 

 

a tu gdybyś coś zepsuł:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej , przepraszam za utrudnienia. A więc tak , zrobiłem wszystko jak trzeba , wipe , i całe te czyszczenie poszło ładnie. Problem pojawił się przy wgrywaniu cyanmodu . Jak napisałem miałem recovery Philz-cwm6 XXLT4-OXA-5.00.5-signed. Gdy wybierałem mod do zainstalowania to coś ruszyło i nagle pojawił się błąd. Po uruchamianiu telefonu od razu ładowało się recovery ale w sumie myśle że to nic dziwnego skoro jest on po pełnym formacie. Bałem sie jak cholera że już po telefonie. Ale potem pomyślałem że pobiore na pc wersje cyanmoda 10.1 skopiuje prze adapter na sd i spróbuje wgrać i udało się. Telefon w pełni sprawny i to z cyanmodem :D

Można w jakiś inny sposób zrobić aktualizacje do cyanmoda 11 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, King_Stone_69 napisał:

Przecież tam pisze że to do instalowania CM10 a mi CM11 nie chce się wgrać. Jak próbuje wgrać ten philztouch który potrzebny jest do zainstalowania cm 11 to mi telefon łapie lag i tyle . Można jakoś wgrać te recovery przez to co Ty podałeś ? Teraz mam wersje "CWM-based Recovery v6.0.4.5" 

przedtem miałem Philztouch5 . ten cwm jest po zainstalowaniu cm10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności