Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

downgrade 4.0>2.3


Punk

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
takie moje zapytanie, mam juz zrotowanego fona, wszystko smiga jak nalezy, wgrany ROM cyanogenmod 9.1 bazujacy na andku 4.0.4 .  ;) 
Chciałbym spróbowac wgrac cm 7.2 - aby przetestowac mozliwosci telefonu na GB, ile by trzymala batera etc. 
i tu pojawa sie problem, gdy wgrywam kernel od CM 7.2 <andorid 2.3> to gdy robie reboota, jest tak jakby, ten kernel od 4.0, i przez to nie chce odpalic CM 7.2 - bo widocznie kernel od ICM nie obsługuje tego od GB, tylko najbardziej mnie zastanawia fakt, czemu nie da sie wgrac tego kernela tak aby "został" juz na stałe.

ROM wgyrwa sie bezproblemowo, tylko problem z kernelem
gdzie jest haczyk?  :huh: 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zachaczek. Wgraj rom ponownie ale...

Zrób full wipe.

Wgraj nowy rom.

Znów full wipe.

Najczęściej to działa. Po prostu zostają widocznie jakieś syfy z poprzedniej instalacji, ale z pewnością nie jest to poprzedni kernel (chyba że zainstalowaleś rom w formie aktualizacji - wtedy istnieje taka opcja).

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, instaluje kernel przez fastboota, a potem przez CWM ROMa.

robie kernel, potem wgrywam roma, reboot, i nagle załacza sie tak jakby stary kernel, i przez to nie chce odpalić mi ROM. 
fuck logic  :ph34r: 


PS spróbuje z tym wipe  ;)


EDIT, cos jest chyba serio nie tak, przy CM 7 wgrywam kernel roma, potem reboot i znowu załącza sie kernel z ICS <CM 9>, próbowałem nawet z kernelem od CM 10, i to samo, instaluje kernel, potem rom, i nagle po reboocie wyskakuje mi na bootowaniu logo tego kernela od CM 9, i system sie nie chce właczyć. lol 



MAM, problem rozwiązany, bład robiłęm przy flashowaniu kernela.
wpisywałem fastboot boot boot.img - co widocznie działało jednorazowo
a jak zrobiłem komende fastboot flash boot boot.img to podziałało  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności