Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo A850] Jak wgrać stocka ?


Bananek86

Pytanie

Witam, na internecie znalazłem poradnik https://www.youtube.com/watch?v=PlPJ9BqnN5Y
jak wgrać stocka ale trochę tego nie rozumie może mi ktoś pomóc , jak to się wgrywa jak coś to pobrałem już :
-ROW stock A850 ROM 
-Lenovo USB drivers  
No i flesh tool to obojętnie jaka wersja rozumiem no i jak to wgrać może ktoś pomóc, bo jeszcze miałem  z tym doświadczenia a nie chce skopać sobie telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dlaczego podczas fleshownia telefonu zatrzymało mi się na 0 % i nie chce iść dalej ? https://www.youtube.com/watch?v=PlPJ9BqnN5Y , tak jak w tym filmiku 2;46 nic mi się nie dzieje czy to normalne ja nie wiem zbytnio co on tam mowi ale moje % są ciagle na 0 co musze zrobić? Proszę o szybką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ile czasu się to utrzymuje? Taki proces nie może mieć wszędzie tej samej długości. Zależy to od szybkości procesora, ilości ramu czy prędkości USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
@King_Stone_69 nie da się odpalić w trybie zgodności z nowszym systemem. Tylko starszym.@Bananek86 bez zainstalowania nowego Windowsa chyba się nie obejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jednak się udało winą nie był windows 

13 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

powtarzam po raz 3...

 

Ale jak to się mówi nikt nie jest nieomylny ,  winą był jakiś plik w FlashTool oraz zle fleshowałem bo dawałem download zamiast fimware---> upgrade oraz nie zaznaczyłem  force to high speed 
Ale i tak Dzięki za Poświecenie i poświęcony czas

Temat można zamknąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności