Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo A850] Samo instalujące się aplikacje,programy itp. + nie działające recovery


Bananek86

Pytanie

Witam, piszę do was bo mam nadzieję że uzyskam pomoc w tej kwesti, mianowicie dzisiaj coś działałem przy telefonie i chciałem wgrać launcher'a ze sklepu play i pobrałem pierwszego lepszego na przetestowanie i po zainstalowaniu pojawiły się problemy nic nie pomaga nawet reset telefonu do ustawien fabrycznych :(  Poza tym wszedłem w kartę SD i w pamięć telefonu usnułem wszystko po czym włączyłem telefon i pojawiły się jakieś aplikacje o treści XXX oraz jedna instaluję drugą nic nie mogę zrobić nawet antyvirus systemowy nic  nie wykrywa a aplikacij coraz wiecej i co chwilę jakaś się włącza da się coś z tym zaradzić jakoś przywrócić telefon do stanu poprzedniego ?
Albo może jakoś pomoże instalacja nowego Rom'a tylko że za bardzo tego nie umiem
oraz jeszcze jeden problem gdy pojawił się tamten nie Działa mi recovery mianowicie jak wcisnę Power+vol +/vol-  to recovery sie nie włącza nawet nic nie wyskaskuje tylko sam znaczek lenovo i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

 

Używasz telefonu na codzień? Musi wszystko działać i być po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mogłem wgrać stock'a bo mi nie wyszukiwało telefonu jak go podłączałem pod komputer wiec zrobiłem tak: 
znalazłem tutaj program wrzuciłem go na kartę SD


Mianowicie ten program :
-Mobileuncle MTK Tools

I dzięki temu programowi odinstalowałem wszystkie aplikację które zasyfiały mi telefon . Potem Wgrałem innego luanchera i działa

już nie wyskakują żadne reklamy ani treści typu XXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności