Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus G] Problem z zasięgiem na cm


seba940823

Pytanie

Witam,
mój problem jest jak narazie nierozwiązany przeze mnie samego, więc muszę zasięgnąć porad.
Otóż mam wersję koreańską LG G (F180L) i próbuję wycisnąć z niego lepszy zasięg niż 3G bądź GPRS (gdy jestem u siebie na wsi :(). Po zainstalowaniu cm-12-20150625-SNAPSHOT-YNG4NAO09M-e975 telefon już nie może połączyć się z siecią (PLUS) - "no service". Pamiętam, że pewnego dnia udało mi się to osiągnąć, ale po którejś wersji NIGHTLY dopiero, tylko że nie mogłem przejść przez kreatora, co pojawia się na samym starcie (jakis błąd wywalał mnie do początku kreatora). Próbuję kombinować, ale już dawno skończyły mi się pomysły... Teraz stoję na stocku F180L30f.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Napewno spobuję i napiszę co i jak :)

 

Po instalacji najnowszego cm-12.1-20160109-NIGHTLY-e975 nadal nie mam zasięgu...
Gdzieś w necie dowiedziałem się, ze ta wersja e975, czyli europejska ma inne częstotliwości niż koreańska i dlatego nie czyta żadnej karty SIM (Play też próbowałem wsadzić)

Edytowane przez seba940823
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O 9.01.2016o19:51, seba940823 napisał:

Napewno spobuję i napiszę co i jak :)

 

Po instalacji najnowszego cm-12.1-20160109-NIGHTLY-e975 nadal nie mam zasięgu...
Gdzieś w necie dowiedziałem się, ze ta wersja e975, czyli europejska ma inne częstotliwości niż koreańska i dlatego nie czyta żadnej karty SIM (Play też próbowałem wsadzić)

Jest ponoć taka możliwość że możesz spokojnie wgrać stocka z E975, gdzieś o tym czytałem ale nie chcę cię wprowadzać w błąd. Wtedy wszystkie częstotliwości powinny działać xd. Jak znajdę link do tego to podeślę :P

 

_EDIT_

Mam, polecam spróbować :P myślę że gdy wgrasz to wszystko, i potem cm to nie będzie żadnego problemu ;). http://forum.android.com.pl/topic/165830-zmiana-z-koreanskiej-f180s-na-e975/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już znalazłem sposób, troszeczkę się różni, ciężko i dosyć się z nim męczyłem, bo mój koreaniec jest wybredny, ale poza tym, działa mi w końcu HSDPA i 3G :D
Także temat do zamknięcia. Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności