Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Asus Zenfone 5] Bateria szybko pada


lewy1109

Pytanie

Witam jestem swiezym uzytkownikiem cynanogenmoda a mianowicie 12.1 i mam problem z bateria, strasznie szybko mi ja zjada ale nie wiem dlaczego. System moj to lollipop 5.1.1 mam telefon zrootowany i wgrany xposed framework. Szukalem juz wszedzie ale nie moge znalezc odpowiedzi do mojego problemu. Dodam ze bateria przez noc schodzi o 25% ale dlaczego to nie wiem. System stoi stabilnie nic sie nie wiesza i wgl. Pozdrawiam

 

Dodam ze przed chwila znalazlem cos TAKIEGO ale nie jestem przekonany czy to zadziala u mnie i czy wgl wskazane jest dla mojego Asusa 

 

 

 

Edytowane przez KitLer
Źle założony temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To co znalazłeś jest pod Motkę Moto E.

 

Ah. I oczywiście. Nazwa tematu niezgodna z regulaminem i temat w złym dziale. 

Przenoszę a na przyszłość proszę stosuj się do regualaminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego..a inne romy oparte na cm 12.1 sa? Sprawdz z innymi systemami. Wydaje mi sie, ze kernel moze byc skopany i caly czas uslugi dzialaja ci w tle i stad te spadki z bateria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mianowicie powiem tak. uslugi praktycznie zadne nie sa wlaczone :) te co musza tylko byc wlaczone to tylko sa. Narazie testuje greenify i ds baterry saver wiec nie wiem moze to pomoze w celu hibernacji aplikacji podczas gdy nie musza chodzic wgl. A do tego zauwazylem jeszcze ze gps nie dziala i nie wiem czy da sie to naprawic jakos moze fixowac trzeba ale nie wiem bo nie moge nic znalezc na ten temat xda juz tez przelecialem. A Wam jak dlugo wytrzymuje bateria na cm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Być może ta wersja CM jest taka "wadliwa", być może nowsza wersja rozwiąże problem. A tym bardziej, że są to wersje beta.

Możesz jeszcze pomyśleć o tym romie : http://forum.xda-developers.com/zenfone-5/development/resurrection-remix-zenfone-5-t3185403

 

Utworzyłbym dział o tym telefonie- jakby były jakieś poradniki z rootem itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności