Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[KAZAM TROOPER 451] Nie wstaje..


Scantrax

Pytanie

Witam, z racji tego iż jestem nowym użytkownikiem tego forum, chciałbym wszystkich serdecznie przywitać!

Przejdę do sedna, nabyłem całkiem przypadkowo dzisiaj KAZAM Trooper 451, jest problem ponieważ nie chce on się uruchomić na żaden z możliwych sposobów, tj. vol+/vol- + power itd.

Kobieta od której nabyłem tego smartfona powiedziała mi, że kiedyś pękł jej wyświetlacz i od gorącej temperatury (w kieszeni jej pękł) więcej już nie wstał.
Nie mam pomysłów... bateria jest dobra, bo podłączyłem na krótko ładowrkę z diodą, i dioda się świeci, próbowałem również na innych bateriach typu (Samsung galaxy s2) i zero, martwy...
Oglądałem dzisiaj filmik na youtube że kolesiowi padł tylko niższy model od mojego, i uratował go..

Macie jakieś rady? Jestem zielony co do tej marki, tzn. nie mam pojęcia których programów użyć, jak itp..

Mogę liczyć na czyjąś pomoc? Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Byc moze on jest trwale uszkodzony. Sprawdzilbym czy wyswietlacz jest wczepiony w plyte glowna..Chociaz obstawiam, iz jest uszkodzony. 

 

Pod pc go podlaczales? Jest jakas reakcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli nie ma reakcji na urządzenie z pozycji PC to nic nie poradzimy. 

Tu masy sterowniki http://www.driverscape.com/download/kazam-usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności