Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Prestigio Multiphone 3450 DUO] Telefon się zawiesza


Scantrax

Pytanie

Witam, z racji iż jestem nowym użytkownikiem forum, chciałbym Wszystkich serdecznie przywitać, przejdę do sedna, nabyłem wczoraj Prestigio Multiphone 3450Duo, telefon się zawieszał, postanowiłem zrobić factory reset, poszło bez problemu, lecz problem nadal istnieje, gdy telefon wejdzie w stan czuwania, ekran jest ciemny i nic go nie pobudzi...żaden przycisk, konieczne jest wyjęcie baterii, i ponowne uruchomienie smartfona, i tak w kółko, w Ustawieniach też przywracałem do ustawień fabrycznych i nic..pozamiatane...
Ustawiłem czas czuwania wyświetlacza na 30min, świeci się normalnie ekran i mozna w pełni funkcjonować z telefonu, gdy upłynie pół godziny czasu telefon wchodzi w stan czuwania, i już nie da rady go odblokować, tak jakby się wyłącza samoczynnie i nie da rady go ani odblokować ani włączyć, dopiero gdy wyjmę baterię, włożę wtedy mogę go przyciskiem uruchomić.

Wnioskuję aby wgrać nowego androida, macie jakieś namiary na pliki, jakim programem wgrać? Proszę o odpowiedź, zależy mi na tym, pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

 

Widzę, że telefon nie ma za dużego wsparcia ze strony developerów... Można go jedynie chyba zoptymalizować.
Spróbuj jednak przez stockowe recovery zainstalować tą łatkę:

 

Samsunga Galaxy S5570i przyśpieszyło na tyle, że o połowę szybciej telefon się włączał. Zamiast 40sek, włączył się w 20sek. Łatkę zainstalowałem na stockowe recovery, więc tu też powinno zadziałać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ok, spróbuję wgrać, tylko na czystą kartę SD tak ? Mam wypakować te dwa foldery i postępować zgodnie z instrukcją w tamtym poradniku, czy całe archiwum ZIP wrzucić na czystą kartę i wtedy dopiero działać? Sorki, ale nigdy tego nie robiłem :)

I mam rozumieć że wszystko się robi w menu ( Vol+ + Power) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności