Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Ascend Y530] Wywala z aplikacji do pulpitu


ozi_ns

Pytanie

Witam.

Przeglądam forum na temat tego telefonu i nurtuje mnie jedno pytanie, otóż mam taki problem ze telefon w miarę nowy ale notorycznie lubi wywalać z aplikacji do pulpitu bez powodu... przypuszczam ze jest to związane z softem lub małą ilością ramu. Tu moje pytanie czy jest możliwość poradzić sobie z tym problemem? zapewne w telefonie jest dużo śmieci systemowych które są w nim od początku a są totalnie zbędne.
Będę wdzięczny za dopowiedz  i ewentualną pomoc.

Z informacje o telefonie: huawei y530-u00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jakie to aplikację? wymień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze procesor powoduje takie anomalia. Wiekszosc huawei ma Mediateki. Gey moga byc dedykowane pod inne procesory i z czasem wywala. To oczywiscie problem gry, nie do konca telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inteligent... Prosisz sie o warna.... 

Ilosc mniejszej ilosci ram nie spowoduje fc aplikacji. Jezeli gra wymaga wiecej ilosci ram...to nie odpali sie. 

Takie problemy byly z motorola milestone, gdzie gry szwankowaly przez procesor- bo nie byly dostosowane. 

 

Wiec uwazaj co piszesz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak się składa że wiem doskonale że winowajcą jest ram ponieważ po zrobieniu SWAP'a (czyli "niby" zwiększeniu ram) żadna gra, która wcześniej wywalała nie wywala. Powiem więcej. Mortal Kombat X nawet chodzi.

 

Poza tym wypowiadanie się o telefonie którego się nie ma to tak trochę średnio. Od ponad roku udzielam się regularnie na największym forum XDA na temat właśnie tego fona i wiem że po zrobieniu swap większość aplikacji da radę uruchomić i nie wywalają. Pierwszy raz słyszę żeby procesor za to odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm. No wstawiłbym Ci warna...

Za i tu cytuje

Teraz, jurojanosik napisał:

Poza tym wypowiadanie się o telefonie którego się nie ma to tak trochę średnio. 

Od tego jest forum. W takim razie moderatorzy won z tego działu, bo nie mamy tego telefonu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KitLer

Mości Panie, stopuj z warnem, stopuj... Poza tym może mieć rację bo SWAP pamięci RAM może mu pomóc choć jest to ryzykowne. 

 

P.S: Miej trochę nerwy na wodzy, bo tak się składa, że żaden moderator nie jest nieomylny nawet ja. Także kończmy OT i postarajmy się mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie kolego nie interesuje czy ty sprzatales w zoo, czy wystepowales w cyrku. Chodzi o to jak uzywasz slownika na forum. Jezeli masz wieksza wiedze na temat tego telefonu to ja zaznacz..a nie piszesz posty o tresci "gadasz glupoty". Czy ciebie interesuje ile ja mialem telefonow i gdzie sie udzielalem? Nie. Wiec co sie tlumaczysz. 

 

Nie znosze cwaniactwa -tak napisze prosto bys zrozumial, bo w jezyku normatywnym nazwalbym to protekcjonalnym podejsciem.

 

A wracajac do tematu. Telefon jest akurat na procku snapdragona i ma zaledwie 512 mb ram, wiecfaktycznie swype troszkie by pomoglo przy grach. - i to jest subiektywna odpowiedz, konkretna dla uzytkownika.

 

Koncze oftop, kolejny post typu " ja wiem wiecej" bede traktowal warami. Wiec prosze odnosic sie do wypowiedzi autora tematu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak właśnie przeglądam temat na tym tel i nim dojechalem do ostatniego posta to 3 razy wywalilo do pulpitu a przeglądarka  standardowa z systemu. Znajde gdzieS instrukcje do swapu bawilem się z rotem i romami ale na starym tablecie.

 

 

Oki trochę poczytalem i bardziejskieruje pytanie w stronę rota a dokładnie metody skutecznej na tym tel bo SWAP bez rota się nie obejdzie raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności