Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Błąd przy instalacji CM | Factory reset


cowboy94

Pytanie

Witam!

Mam problem z instalacją CM. Mianowicie po wgraniu cm na kartę sd i zflashowaniu przez recovery, w nieskończoność ładuje mi się Cyanogenmod. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem. Od razu mówię, że mam s-off. Próbowałem zarówno CM9 jak i CM10. Czytałem jeszcze, że przed zflashowaniem trzeba zrobić factory reset, ale nie wiem czy to jest wymagane. Za każdym razem robiłem tylko wipe cache i dalvik cache. Nie wiem czy po zrobieniu factory reset i kolejnej nieudanej instalacji CM, będę mógł wrócić do recovery i przywrócić bacup'a?? Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki Wielkie! Problem rozwiązany. Zrobiłem factory reset + dla pewności przed i po wipe cache i dalvik cache, a sam CM 10 ładował mi się z 2min :) A co do samego Cyanogenmoda 10 na Sensację to się trochę zdziwiłem, bo myślałem że jest na androidzie 4.2, a tu 'tylko' 4.1.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy zmiznie systemu factory reset jest wymagane. Jedynie przy aktuaizacji nie jest to wymagane, no chyba że autor uważa inaczej.

A no i reset nie wpływa na backup

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest (powinien być) pasek postępu, jak nie ma to do 10min. Jeżeli chodzi o pierwsze uruchomienie, to zaleca się czas do 30min.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności