Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Trend GT-S7560] Nie wlacza sie zaden temat z forum nie pomaga


szubi31

Pytanie

Witam mam problem z moim Trendem :o przeszukałem chyba wszystko na forum lecz nic mi nie pomaga otóż mam Trenda który nie chce się włączyć po wgraniu nawigacji ze sklepu play telefon wylaczyl sie i koniec nic sie nie wyświetla na nic nie reaguje ani download mode i nic innego jedynie jak podłącze go pod USB to słyszę dziwek podłączenia USB a potem odłączenia i tak parę razy przy jednym podłączeniu aż przestaje nie wykrywa go fast boot odin kies ani nic innego a w menadżerze urządzeń mam tylko nieznane urządzenie sterowniki USB wgrane kies tez jest a nic się nie da zrobić proszę o pomoc na telefonie mam bardzo ważne dla mnie dane z gory dziekuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

sprawdź w necie po identyfikacji tego nieznanego urządzenia co może to byc, albo tu daj to

na SS masz gdzie to możesz znaleźć, podaj mi te nazwę identyfikacyjną

1.thumb.jpg.da029e7c9025dfbd990c4eb730e52.thumb.jpg.ce1e70af0cb69a88d9cc2fd32bdb3.thumb.jpg.bca106a49978f347e614b5a4fb4f

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiedzmi czy jakieś inne modyfikacje wykonywałeś na nim?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nic a nic czysty rom jedynie zainstalowana nawigacja reset tel i już nic nie dało się zrobić bateria naładowana w ok 87% zanim był reset był pod ładowarka z godzinę i z wyjęta bateria tez bo czytałem ze pomaga i nic sie nie dzieje

dokładnie tak sie dzieje dodaje filmik

Untitled.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bootloader poszedł prawię na amen :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytaj uważnie tematy kamik. Napisał, że wykonywał różne sposoby, które są dostępne na forum. Za nabijanie postów zarobisz warna. Bo ci się zbiera tak powoli - jak śledzę twoje dodawane posty. 

 

Kolego, jak masz gwarancje, to go oddaj. Wydaje mi się, że to coś z telefonem, być może i z portem USB się dzieje. Telefon tak z siebie nie może paść. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

chyba boxem jak wykrywa mu tylko to Qualcomm HS-USB QDLoader 9008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności