Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Nexus 5] "Brak procesu", wywalanie aplikacji i ciągły restart


ms.dommy

Pytanie

Cześć,
Mam problem z moim Nexusem 5. Mam go od dwóch miesięcy i ostatnio dzieje się z nim coś dziwnego. Najpierw nie reagował na przysik blokady, tzn ekran był czarny, świeciłą się dioda czyli był włączony a jak się nacisnęło przycisk to nie reagował. Potem zaczeła sama zmieniać mi się tapeta na domyślną co było jeszcze dzwiniejsze. Potem zaczał się całkowicie sam wyłączać i kiedy próbowałam go włączyć to albo mi wyskakiwało "brak procesu" czy jakoś tak, z obrazkiem leżacego robocika androia i czerwonym znakiem. W pewnym momencie nawet zrobił się bardzo ciepły cały telefon. Potem co chwilę się restartował.
Próbowałam przywrócenia ustawień fabrycznych i teraz znowu się zacina, jak przycisnę przycisk blokady to raz w ogóle nie reaguje a raz jest spoko. Nie mogę nigdzie zadzwonić i wywala mi większość aplikacji.
Można coś z tym zrobić? Jestem laikiem w tej dziedzinie. Gdzieś wyczytałam że powinnam wgrać system na nowo ale nie wiem jak to zrobić. Wiem, że są tutoriale, ale nie jestem pewna czy dotyczą tego co ja potrzebuje (bardzo specyficzny język...) a boję się że coś zepsuje.
Bardzo proszę o pomoc.





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności