Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Asus zenfone 2 ze500kl] Nie wszystkie sms dochodzą w sieci Orange.


dre4merOn

Pytanie

Cześć. Nie wszystkie smsy dochodzą. Często również nie dochodzą mi smsy z weryfikacji dwuetapowej googla. Mój tel to Asus Zenfone 2 na kartę w sieci orange. Android 5.0.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Strasznie problematyczny masz ten telefon. Na to nie ma innej rady. Możliwe, że seć nawala, albo można mu strzelić reset fabryczny, ale wątpliwe, czy mu to coś da.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale było dobrze tylko nie wiem ostatnio jak wgrywałem najnowszy firmware i robiłem fabryczne to od jakiegoś czasu nie dochodzą smsy. Nie wiem jak to ugryźć. Mam nadzieje, że może po prostu źle go skonfigurowałem?

BTW Tak jest problematyczny ale i tak go lubię. Nie ma porównania jak mój stary LG L7 II p710 którego też orałem jak się dało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj mu znanymi Ci drogami wgrać najnowszy firmware :) Tyle to ja Ci mogę doradzić, bo telefon nie jest tak powszechny jak inne marki :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@CyanowySamsung Hmm zauważyłem ,że to przez aplikację Contact+ nie dochodzą smsy. Tylko co mogę zrobić żeby dochodziły smsy? Skonfigurować ją jakoś? Czy może inną aplikację ustawić na domyślną żeby smsy dochodziły? Nie wiem co robić? Czy jedyne wyjście to uninstall apki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sprawdź czy numer Numer Centrum SMS masz poprawny'dla przykładu u mnie jest w ustawień sms'ów

 

Screenshot_2015-12-28-02-44-10.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności