Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L7 II] Android 4.4.2 KK V20C, laguje.


PavelOS

Pytanie

Cześć.
Macie jakieś sposoby, aby pozbyć sie lagów, które występują na Androidzie 4.4.2 KK? V20C, czysty. Do tej pory, co zrobiłem w telefonie, to usunąłem całkowicie zbędne aplikacje, typu mapy, pogoda, muzyka Play, dysk itd...  Dodatkowo zainstalowałem przez CWM paczkę PurePerformances™X_CM.1.4. Wydajność telefonu po zainstalowaniu tego moda, jest troszku lepsza, aplikacje otwierają się szybciej, ładują się szybciej, okienka animacji są szybsze. Dodatkowo od zawsze żywam aplikacji Greenify, wiadomo w jakim celu. Brakuje mi pomysłów, co jeszcze mógłbym zrobić, aby pozbyć się lagów. Macie jakieś pomysły? Android zrootowany również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat jest napisany niepoprawnie.

Musisz jak najszybciej poprawić swoją wypowiedź, aby uzyskać trafną odpowiedź od naszego społeczeństwa.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie napisać temat, niżej podaję dwa linki które powinny wskazać Tobie drogę.

1. http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/5199-pierwsze-kroki-na-forum-1-tutorial-forum-dla-u%C5%BCytkownika/?p=36026

2. http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wynalazków, czyli? Opisz jaśniej, co masz na myśli. Hard reset zawsze! robię zaraz po tym, jak zaktualizuję Androida, czy przeinstaluję. CMW brak wsparcia powiadasz, ja mam CWM w wersji "31-07-14". Ma to jakiś sens, jaka wersja CWM, dla jakiej wersji Androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale CWM nie ma szyfrowania recovery i nigdy nie miało, ponadto wgrywasz jakies kernele modyfikowane które zamiast przyspieszać spowalniaja bo robia burdel w blokach recovery. CWM to jak silnik malucha do porshe, dusi całą system z hardware bo robi all na około

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kernela do V20c nie ładowałem jeszcze i nie mam zamiaru. Jedynie zainstalowałem paczkę, która przyśpiesza urządzenie. Reinstaluje na nowo rom, bez paczek, kerneli. Zobaczę, jaka wydajność będzie.
Po instalacji romu, hard reset też wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam V20C czysty, bez modów itd. Jest lepiej, niż poprzednio, co wypowiadałem się. 
Jedynie animacja otwierania aplikacji, bądź opcji w menu, jest ciut dłuższa, niż na 4.1.2 JB. Na V20A też był z tym problem. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności