Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG G3S] MaxiCM 5.1 OFFICIAL 07/04/2016


CyanowyLenovo

Rekomendowane odpowiedzi

MaxiCM-5.1.png

 

Uwaga!

Pamiętaj że każda ingerencja w telefon może spowodować jego uszkodzenie. Ja jak i całe forum nie ponosimy odpowiedzialności za usterki.

 

Witam!

Przedstawiam Wam ROM Maxi CM na LG G3S.

 

Instalacja:

1.Robimy Nandroid Backup

2. Robimy tzw. Full wipe zawiera on :

-Wipe Data

-Factory Reset

-Wipe Dalvik\ART

-Format System

-Format Preload (ewentualnie)

3. Wchodzimy w Install→ wchodzimy w odpowiednią ścieżkę z naszym ROM'em→ przesuwamy suwak „Swipe to Confirm Flash"

4. Gapps: Wchodzimy w Install→ wchodzimy w odpowiednią ścieżkę z naszymi Gapps'ami→ przesuwamy suwak „Swipe to Confirm Flash"

 

Co zawiera:

 

  • MaxiCM Settings

    MaxiCM UI

    MaxiCM Performance Removed at this time for bugs

    APP OTA

    Fast Charge

    Android 5.1.1_r37

    Snap Camera

    Smartcover

    Tweaks

    Toast Animation

    ART flags

    Double tap 2wake

    Wi-Fi

    Camera

    Pie Control

    Audio

    Bluetooth

    GPS

    MaxiSetup

    Bootanimacion MaxiCM

    OMX

    SELinux Permissive

    USB tethering

    Wifi hotspot

    Vibratin

    Led

    F2FS

    NFC

    Flash

    FM

    MaxiWallpapers

    Kernel 3.4.110

    I/O Boost

    NEON support

    Kernel OC CPU and GPU

    Ril

    4G

Bugi:

 

 

Changelog:

 

Spoiler

Update Android 5.1.1_R37

Update Security Patch April

Update sources

And more!

 

Download:

ROM: https://ny1.androidfilehost.com/dl/TZeL7IFKOgata2wBCnH3vA/1460300065/24459283995315068/MaxiCM-5.1-20160407-OFFICIAL-jagnm.zip

Gapps: https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087012644

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc poradnik szczerze mówiąc, liczyłem na coś podobnego do tematu [LG G3 s] Wgrywanie czystego firmware/ systemu LG Flash Tool , ale ok...

Mam pytanie bo wpisuje w wyszukiwarkę i nie mogę znaleźć nic na temat nandroid backup jak i full wipe. Czy w poradniku można by wstawić linki z odnośnikiem do tych zagadnień?? Ponieważ póki sam rozpracuje ten poradnik, to może mi to zająć naprawdę dużo czasu, a wierzę że pomogłoby to na pewno  nie tylko mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.

Zauważ, iż my poświęcamy czas na to, aby taka jednostka jak ty "zobaczyła, iż coś jest dostępne" na dany telefon.
Jeżeli mamy do czynienia z telefonami, które mają znikomy support i szukamy cokolwiek..to dużym sukcesem można nazwać "umieszczenie czegoś na forum"

 

Ja nie lubie osobiście LG, bo często robi problemy przy wgrywaniu stock firmware, czy odblokowaniu bootloadera, czy wgraniu CWM.

Nawet jak Ci napiszemy poradnik słowo w słowo, zapytasz "czemu nie chce się mi wgrać... i wywala błąd"

 

Ps. na forum masz instrukcje z rootem, i CWM.
Więc ten temat jest na miejscu moim zdaniem ;) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po kilku dniach uzytkowania tego ROMu zauwazylem z takich bardziej wkurzajacych rzeczy, ze nie wyskakuja powiadomienia z niektorych aplikacji takich jak gmail, lub whatsapp, czasem tez messenger. I nie ma tez funkcji do quick circle case. Jesli ktos ma sposob na te rzeczy to prosze o podpowiedzi!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności