Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 VS980] Wgrany rom od LG D802 Jak powrócić do romu vs980.


dawid11-93

Pytanie

Witam posiadam  LG G2 VS980 Verizon mam taki problem że wgrałem rom kdz. od wersji lg 2 d802 przez lg flash tool do lg vs980 i z tego powodu nie działa mi dotyk tak jak powinien. Zrobiłem ten rom bo nie miałem żadnego zasięgu gsm w sieci heyah i myślałem że rom od d802 t-mobile może coś pomoże ale teraz wiem że to był zły pomysł ponieważ nie moge wrócić do romu vs980 bo w lg flash tool operacja staje na 2% jak próbuje wgrać jakikolwiek rom pod vs980 . Nie znam się aż tak bardzo na wgrywaniu romów aby sobie sam poradzić z tym problemem dlatego prosze o pomoc znawców, a podejrzewam że jest jakiś sposób by wrócić do oprogramowania VS980. Bardzo prosze o pomoc, od poniedziałku męcze się z tym telefonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W LG PC Suite są opsje powrotu/wgrania systemu.

Podepnij i zobacz. 

 

1-wsza opcja ) "Napraw błędy aktualizacji"

2-ga opcja ) "Awaryjne przywracanie systemu" 

 

ps. mogłeś uwalić telefon - i to doszczętnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprawdź czy na US nie ma innej wersji LG Suite, albo wgraj ręcznie sterowniki USB.

 

Myślę, że możesz mieć spory problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Instalowałem sterowniki od nowa i próbowało połączyć z telefonem tylko gdy podłączyłem telefon w trybie download mode ale tylko próbowało i nie połączyło. Zauważyłem że moge zmieniać tylko romy od wersji D802 jeśli to coś może pomóc w rozwiązaniu problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ponieważ nie miałem zasięgu w żadnej sieci kupując ten telefon , tylko z orange był zasięg w mieście i czytałem że skoro to jest wersja verizon to może pomóc europejski rom i wgrałem go od modelu d802 bo od modelu vs980 żaden nie pomagał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jakiś głupiec ci to pisał. Powiem Ci tak.

Wersje na europe i na US są inne. Mają inne radio romy- inne pasma sieci.

Przez to mogłeś mieć problemy z naszą siecią. 

 

LG jak w Sony daje możliwość instalacji innego wariantu romu, ale przez to możesz uwalić telefon. I raczej on nie będzie u nas normalnie działał.

Na tą chwilę nie wiem jak wgrasz stocka z vizerion, bo te europejskie raczej nic nie zmienią. - Ale ta moja pewność jest tak na 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podczas próby instalacji flash tool 2014 jest taki błąd jak na screenie a przy próbie wgrania softa TOT po przez lg flastool pisze że posiadam model telefonu d802 i tez nie chce wgrać stockowego romu verizon.


No ale skoro lg daje możliwość instalacji innego wariantu romu to nie ma możliwości by powrócić do wersji działającej ? . 

post-85162-0-08347700-1449145483_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@dawid11-93

 

Tak daje taką możliwość, jednakże jak kolega wyżej pisał jest ryzyko uwalenia telefonu. Z tego co mogę wywnioskować mogłeś już uszkodzić telefon, ale próbuj go przywrócić do stanu poprzedniego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@dawid11-93 spróbuj wgrać custom recovery na nieo obsługujące dotyk i sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem pewien czy to pomoże, ale jeżeli ktoś chce to można spróbować: http://androidforums.com/threads/international-unbrick-lg-g2.898544/. Jeżeli działa Download Mode to nie pierdzielić się tylko spróbować sflashować plik .TOT. Być może on uratuje całą sprawę, a jak nie to pominąć 1 i 2 krok tego poradnika pominąć, i lecieć dalej. Mi się właśnie pobiera rom pod VS980 i sprawdzę jak to wygląda w tym edytorze HEX ;) pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności