Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samusng Galaxy S3] Problem z zmianą softu


Kanabi

Pytanie

Witam, jestem całkiem nowy na tym forum jak i również w świecie androida, całkiem nie dawno zakupiłem S3 z brandowanym softem na T-Mobile, zaciekawił mnie Cyanogenmod i postanowiłem zabrać się (na moje nieszczęście w końcu to zrobiłem) za jego instalację, uprzednio już dawno zrobiłem root'a ale pozostałem przy tym zwykłym sofcie. Moje problemy zaczęły się po kłopotliwej instalacji (wyskakiwał błąd coś z gapps) CM 9.1 http://get.cm/?device=i9300&type=stable + gapps-jb-20120724-signed (nie pamiętam skąd ściągałem), niestety nie przypasował mi ten CM (brak języka polskiego) i chciałbym wrócić do zwykłego niebrandowanego androida 4.1.1 lub 4.1.2 niestety przy próbie instalacji wyskakuje błąd tzn. po wybraniu pliku do instalacji wyskakuje (oczywiście przed instalacją robię wipe data/factory reset + wipe Dalik Cache):

 

Finding update package . . .,

Opening package . . .  

E: Can't open /sdcard/I9300XXDLIB_I9300OXFDLI1_XEO.zip,

(bad)

Installaion aborted.

 

Nie mam totalnie pojęcia co zrobić, a jestem w tym temacie całkowicie zielony i nie wiem gdzie szukać pomocy więc napisałem tutaj. Jeżeli mógłby ktoś opisać krok po kroku co mam dokładnie zrobić (screeny mile widziane) + linki do tego wszystkiego to byłbym niezmiernie wdzięczny. Jeżeli jakieś inf. są potrzebne to piszcie. Dziękuję z góry za pomoc. 

 

Ps. Podczas robienia tych wszystkich wipe'ów usunęła mi się kopia zapasowa tego brandowanego softu od T-Mobile.

Ps2. Ehh.... z tego wszystkiego zapomniałem, że to się nazywa ROM nie soft ale chyba większego problemu to nie sprawia.

Edytowane przez Kanabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1) System operacyjny komputera na którym masz zamiar wykonać aktualizacje telefonu podaj

2) Czy zainstalowane są sterowniki telefonu? Nie chodzi o Pamięć masową tylko o sterowniki do obsługi telefonu. Kiedy ich nie będzie telefonu komputer nie przeczyta jako telefonu (masło maślane :P

 

na wstępnie zainstaluj Android SDK tam będzie instalacja ADB 

 

 

http://dl.google.com/android/installer_r21.1-windows.exe 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie, po trudach i różnych "ale jak to działa?" nareszcie przywróciłem ROM do tego od T-Mobile (chociaż czemu ja to zrobiłem...),  od razu spytam żeby nie robić nowych tematów lepiej zainstalować 4.1.2 czy pozostać przy 4.1.1, coś czytałem że n 4.1.2 bateria z trudem dzień trzyma chociaż przy moim użytkowaniu i tak codziennie ładuję, ale chciałem się poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności