Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Nie można zgrać plików, komputer nie widzi telefonu


valkollos

Pytanie

Od niedawna mam problem z wgrywaniem plików na na pamięć telefonu. Do niedawna po podłączeniu telefon był poprawnie odczytywany i można było zgrywać plik. Od kilku dni po podłączeniu telefon powiadamia o podłączeniu do komputera, ale komputer go nie odczytuje, wyświetlał powiadomienie o braku odpowiedniego programu do wykrycia telefonu. Raz telefon został wykryty ale po chwili przestał być wykrywany. Teraz po podłączeniu telefon się ładuje, nic więcej, nie powiadamia o podłączeniu do komputera, a komputer tym bardziej nie reaguje. W czym wina? Ze sterownikami nie powinno być problemu, ponieważ mam zainstalowany kies. Używam oryginalnego kabla od Samsunga Galaxy Core, nigdy nie miałem problemów z tym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@valkollos masz custom recovery?

to przez nie sformatuj kartę pamięci, aczkolwiek spróbuj na tylnym panelu USB lub z innym kablem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@valkollos win10 tak?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@valkollos zobacz w menadżerze urządzeń co masz po podpięciu fona

ew tak na szybko mi się przypomniało, wejdź w pamięć w ustawieniach na fonie i przełącz na apt (tryp aparatu) i wróć na mpt

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan Nie wiem jak, ale przed chwilą podłączyłem telefon do komputera, żeby to sprawdzić, a on bez problemu został wykryty. Nie wiem jak, podłączyłem jeszcze kilka razy i bez problemu, mogę kopiować, usuwać itp. pliki, nie wiem czemu wcześniej miałem z tym problem. Temat można raczej zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności