Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2 I9100] Pomocy jakie Recovery wgrać ?


jasiu1907

Pytanie

Wgrałem kilka recovery z forum przez odina lecz niestety żadne nie pasuje po każdym wgraniu jest wykszyknik w trójkącie nie mogę znaleźć odpowiedniego i telefo cegła:( powiedzcie jakie recovery wgrać do mojego galaxy s2 z I9100XXMS2 lub co zrobić żeby dalej z niego kożystać skąd ewentualnie wziąść jakiś rom bo siedzę już pare godz i nic nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak i żadne nie działało a wrzuciłem ich z 10 z tematu w którym bylo cwm od groma wszystkich nie wgrywałem bo było ich za dużo a do mnie nie było nap które cwm. Wiem że muszę zacząć od roota ale nie wiem jak go inaczej zrobić niż przez wgranie nowego cwm z rootem bo później z recovery wiem jak wgrać z karty pamięci cynanogen moda bo studiowałem filmiki na youtub;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jasiu1907

 

Bo prawdopodobnie brałeś nie te co trzeba. Łap to Recovery  PhilZ-cwm6-XXMS1-OXA-4.53-signed.zip za każdym razem mi szło jak musiałem przywracać na nowo stocka, a potem CM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam sposób Cyana [emoji14]

Pisze się korzystać a nie kożystać [emoji14]

Sorry ale kiedyś zostałem nazwany internetowym strażnikiem ortografii xD

Edytowane przez DaRkShAdOw
Strażnik "ortografiji" a ortografii napisać nie umie xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jasiu1907

 

Po prostu przywracasz 3-plikowca ODIN'en i to samo z 1-plikowcem 4.1.2 obowiązkowo z powiększonym PIT'em i CWM KitKa Compatible. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamykam tema opiszę go dla następnych;) obeszło się bez przywracania stocka pobawiłem się trochę i znalazłem że nowe Recovery ma opcie advence a w niej wipe davlik cache po tym pozostałe dwa wipy na pierwszej stronie i z recovery mogłem instalować co chcę ;) polecam te Recovery w tym temacie;) A ogólnie cynanogen 12.1 dość słabo wygląda wizualnie nie to samo co lizak na moim s4 wiec wruciłem do starego systemu jak może coś poprawią to spróbuję jeszczę raz ale naezie się nie zapowiada:) jak by ktoś miał jakieś problemy to piszcie na priv pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności