Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia M2]Nie potrafie skonfigurowac MMS.


dre4merOn

Pytanie

Czesc na wstepie chcialbym przeprosic za brak polskich znakow ale cos mam z klawiatura w laptopie i nie wiem dlaczego gdy klikam np alt + s nie moge robic polskich znakow. Okej wracajac do tematu. Nie potrafie ustawic MMS w Sony Xperia M2. Mam w plusie telefon. Robie wszystko wedlug strony recznej konfogiruacji plusa jednak po restarcie nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A masz stocka od Sony tak?

Możesz mi wstawić screeny tych ustawień mms ? 

 

Przy wysyłaniu/odbieraniu musisz włączyć pakiet internetowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczekam na Screeny, ale jak coś jestem w posiadaniu pliku z dokładnymi własnymi konfiguracjami z tej sieci , bo sam jestem w Plusie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do kompa... Spróbuj zmienić język z Angielskiego (Stany Zjednoczone) na Polski. U mnie też często się zmienia sam z siebie język klawiatury ;)

Co do Sony... Czekamy na screeny... A koledzy wyżej napisali o pakietach internetowych, ale nie będę powtarzał po raz 3-ci tego samego...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności