Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Kruger&Matz Live2 KM0410] Problem z pamięcią wewnętrzną


dastingo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem szczęśliwym (a być może i nie) posiadaczem KM0410. Telefon nigdy nie szwankował i działał bardzo dobrze. Jednak parę tygodni temu kiedy wziąłem go do ręki zobaczyłem całą masę błędów w stylu "unfortunately, batteryguru/launcher/process.acore/messenger/contacts/cokolwiek has stopped". Pop-upy wyskakują tak często, że NIC nie mogę zrobić wewnątrz telefonu. Próbowałem podłączyć telefon do komputera i usunąć jakiekolwiek dane (np. zdjęcia) - jednak po zrestartowaniu telefonu wszystko wraca. W samym telefonie jeśli na szybko uda mi się wejść w aplikacje i którekolwiek wyinstalować lub wyłączyć, po restarcie wszystko wraca do poprzedniego stanu.

 

Wbudowany w system factory reset nie działa, Recovery mode nie pomaga, próbując wykonać pełny wipe dostaję error "--mkdir /data/app/ fail. err is-1 ". Telefon dziś postanowiłem zrootować tak na wszelki wypadek (jestem pomidorem jeśli chodzi o te sprawy, ale udało mi się wgrać roota, na to przynajmniej wygląda).

 

Nie potrafię połączyć tego problemu z czymkolwiek, na 2 dni przed faktem aktualizowałem masowo wszystkie aplikacje ale nie miałem z nimi żadnego problemu i wszystko działało. Stało się to nagle, bez żadnego restartu telefonu ani upadku. Po prostu odmówił posłuszeństwa.

 

 

Czy jeżeli wymaga to naprawy sprzętu to czy możliwe jest odesłanie gdziekolwiek zrootowanego i rozplombowanego telefonu? Naturalnie zapłacę za naprawę, po prostu nie wiem czy serwis K&M mi to przyjmie (nie mam nawet paragonu).

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.. system może być niedopracowany lub próby modyfikacji powodują takie błędy. Sensownym rozwiązaniem będzie wgranie od nowa systemu na ten telefon.

Może wyeliminuje wyskakujące okna z błędami. Ale... porównanie..."jestem pomidorem w tych sprawach" - bajeczne ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Telefon zaczął szwankować zanim zakombinowałem z rootem. W związku z tym że chciałem poudawać znawcę i root nic nie dał nie mogę liczyć na gwarancję. Czy wiesz może skąd mógłbym pobrać system oraz w jaki sposób go zainstalować? Na stronie głównej K&M znajduję jedynie nowe aktualizacje, ale samej bazy już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności