Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Pentagram Monster P430-1] Szukam stocka


kauczuk69

Pytanie

Szukam softu do pentagram monster p430-1 i podstawowego CWM do niego. Wgrałem CM10 było spoko do momentu edytowania pliku build.prop więc zainstalowałem CM11... cóż tylko 3 języki do wyboru i brak PL więc chciałem wrócić do podstawowego stocka... lecz nie potrafię znaleźć ani stoka ani CWM... większość tematów usunięta itp... nie wiem co zrobić, aby mój potworek funkcjonował jak bym chciał. Zależy mi żeby wgrać CM10 lub ewentualnie zostać na stocku z rootem... 

 

Jeśli mógłby ktoś pomoc i podać jakieś bezpośrednie linki byłbym wdzieczny.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale na tej stronie to jest caly stock czy tylko aktualizacja? Bo mi sie wydaje ze to drugie tylko...


jaki cwm powinienem wgrać żeby zainstalowac soft? 


Nie wiem czy wyraznie napisałem, że posiadam aktualnie CM11... a na stronie pentagrama to jest tylko aktualizacja wiec totalnie nieprzydatne w tym wypadku... (chyba, że czegoś niewiem...)


ok poradziłem sobie, dzieki. Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności