Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Plus] Problem z wyrzucaniem do ekranu glownego


Jacuu Ś

Pytanie

Witam wszystkich! :)

Mam pewien DUZY i baardzo denerwujacy problem z moim s plus, a konkretnie:

Cokolwiek bym na nim nie robil, czy telefon jest zablokowany, czy nie, podczas "szukania" zasiegu za kazdym razem jakby wystepuje taki sam efekt jak nacisniecie home - wywala na ekran glowny, mimo, ze nie naciskam zadnego klawisza. Najczesciej dzieje sie tak, wtedy jak np mam wlaczone dane komorkowe ( nie rzadko jest tak, ze nie jestem w stanie ich wylaczyc, poniewaz caly czas wywala mnie..). Czesto tez, kiedy np nie mam WCALE zasiegu, a nagle pojawiaja sie 3 kreski - od razu widze pulpit ( wtedy tez na sluchawkach slychac charakterystyczny dzwiek szukania zasiegu, taki sam, jaki slychac z glosnikow na kompie, przed polaczeniem). Wie ktos o co chodzi? Nigdzie na necie nie znalazlem kogos takiego z taka sama dolegliwoscia ( byly podobne problemy, ale z winy aplikacjji, ktore powodowaly wybudzanie telefonu, ale u mnie to nie przez aplikacje). Ma ktos pomysl co z tym zrobic i dlaczego tak sie dzieje?:(

Zapomnialem dodac, ze na kazdym romie to dziadostwo wystepuje, wipe tez nic nie pomaga -,-

Jesli znacie jakas apke, ktora pomoglaby mi w tym, to bede wdzieczny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat jest napisany niepoprawnie.

Musisz jak najszybciej poprawić swoją wypowiedź, aby uzyskać trafną odpowiedź od naszego społeczeństwa.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie napisać temat, niżej podaję dwa linki które powinny wskazać Tobie drogę.

1. http://forum.cyanoge...ownika/?p=36026

2. http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności