Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Motorola RAZR XT910] Hardbrick


daniel lesinski

Pytanie

witam chciałem wrócić do stockowego romu  i przy instalcji wyłaczył sie tel  mozliwe że bateria padła ale była na 20 % przed flashowaniem  teraz tel działa tylko pod łądowarką moge wejść w  recorvery apfastboot ale tylko pod ładowarką a jeżeli w to nie w chodze to logo motoroli sie tylko wyświetla jak podpina do pc to świeci  baiuła dioda pomocy wie ktoś jak to naprawić?

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

podładuj baterie na full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie, nie, podładuj baterię i sprawdź czy widzi normalnie na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Renox@PeliKan  licze panowie ze mi pomozecie bo mój mózg wysiadł na te chwile  tel ładuje na krrótko tzn kable z usb czarny ic zerwony pod zasilanie bateri jak to w rejzer jest przykrecana taśmą bateria do płyty głównej  i sie ałduje gdy próbuje właczyć pociomo pojawiają sie 2 paski i znikąją nw co sie dzieje wcześniej dało sie właczyć ale wkońcu nie wykrywał go rsd aniy hsd pilot też zeby sflaszować i dać system macie pomysły co zrobić dalej ? ja cały czas szukam ale nic konkrtnego nie ma;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności