Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dobre powiadomienia o wiadomości mailowej


loras71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam taki problem, który starałem się rozwiązać w przypadku iPhona firmy Apple. W końcu zrezygnowałem, bo za dużo czasu to mi zajmowało. Chcę prostego rozwiązania i prawidłowego funkcjonowania. Otóż w najbliższym czasie podejmę pracę w której w szybkim czasie będę musiał odbierać i odpisywać na maile. Najczęściej w czasie rzeczywistym. Szukam więc opcji, żeby kupić taki telefon i pobrać taką aplikację, która będzie mnie informowała natychmiast o przychodzących mailach oraz w jakiś konkretny sposób. Chodzi mi o to, żebym mógł wybrać swój dźwięk, głośność oraz oczywiście wibracje. Jestem zielony w smartfonach, więc pytam się czy jest taka aplikacja oraz możliwość w systemie Android? Jeszcze raz podkreślę, że te powiadomienia muszą przychodzić natychmiast jak tylko do skrzynki mailowej dotrze wiadomość, a nie przykładowo po 15-30 minutach.


 


 


Nie chcę zakładać oddzielnego tematu, więc dopiszę jeszcze tutaj. Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie będzie pozytywna to jaki model smartfona polecacie na dzisiaj z systemem Android? Cena nie gra roli i nie mam zamiaru w tym przypadku oszczędzać. Chodzi mi o to, żeby telefon w żaden sposób nie zamulał (nie będę też ściągał dużo aplikacji) i dobrze działał przy przeglądaniu mobilnego internetu. Aktualnie posiadam słabiutki Sony Xperia J i telefon po roku użytkowania muli niemiłosiernie. Chcę sprzęt, który posłuży mi długi czas i pozwoli na swobodne korzystanie z internetu. Tak jak jednak podkreślam ww. powiadomienia są dla mnie najważniejsze.


 


 


Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady w tym temacie.


 


Pozdrawiam! 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@loras71 systemowa poczta z włączoną synchronizacją, a smartfon, to wiele ludzi chwali Sony Xperia Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności