Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini NFC] Problem z ROM'em..


Locz33k

Pytanie

Cześć!

Mam problem z ROM'em na S3 Mini NFC...

Zainstalowałem ROM:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php?/topic/2068-[Galaxy-S-III-mini]-●-★-FusionKat-Rz-●-★-v2.0-|-S5-Style-Exclusive-|

Jest problem z blokadą ekranu, pomimo że ustawiłem to w ustawieniach blokady ekranu, druga sprawa to przycisk POWER

Gdy chce np. zrobić ss to wyłącza sie telefon i musze go ręcznie włączyć [emoji35] [emoji35] .

Robiłem przed instalacją WIPE, reinstall ROM'a i dalvik cache.

I problem z pamięcią wewnętrzną jest 185 mb max, a telefon ma 4GB.

Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wtf?! to jest conajmniej dziwne... zainstaluj stocka na chwile aby zobaczyć czy są takie problemy, jak nie bd to zainstaluj rom bez wipe data

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bugi zawsze się znajdą. Na przykład w cm 10.1 na mini 2 które wstawiłem na forum ponoć nie ma bugów. Korzystałem i wyłapałem dwa: system się samoczynnie restartuje i ładowarka samochodowa nie ładuje telefonu (ładowarka nie jest zepsuta bo ładowała razr xt910 i galaxy s3 i9301i). Albo w cm 11 w obojętnie której wersji nie wykrywało mi pamięci wewnętrznej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Korzystałem i wyłapałem dwa: system się samoczynnie restartuje
może to być bug, a może to być spowodowane zbyt dużym taktowaniem procka, mi się takie coś nie zdarzało :P

@bANIKGames wg mnie można spróbować na stocku i potem wgrać w/w rom aby sprawdzić czy to naprawde jego wina 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie robię overclockingu - kiedyś wujek podkręcił mi komputer, procesor nie wyrabiał, przywrócił ustawienia fabryczne w BIOSie i po chyba roku czy mniej (nie pamiętam) komp włączał się do biosu ok. 30 minut [emoji14]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności