Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 GT-I9505] Wieszajacy się ekran blokady


krvavy

Pytanie

Mam problem z ekranem blokady. Gdy próbuje odblokowac telefon, czasami musze dwa razy lub więcej klikać odblokowanie, zanim przesuwanie palcem zadziała, próbowałem znowu reinstal softu na czysto, oraz customowych ekranów blokady. Problem nadal występuje. Jakieś propozycje na rozwiązanie problemu? Jest to szczególnie uciążliwe gdy musze odebrać telefon, albo dzwoni budzik.. Soft cm 12.1 pozdrawiam krv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

aktualizowana praktycznie codziennie, a na stable nie chce siedzieć. Trudno przeczekam, a rozwiazanie problemu widgetu okazało się łatwiejsze niż myślałem wystarczyło napić się paru piwek :P.. temat do zamknięcia, dziękuje za chęć pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale czekaj, to mi zlikwiduje cyanogena? mam wgrać lollypopa czy podmienić bootloadera na firmowy? co wtedy z rootem? przy okazji by nie robić nowego tematu, troszkę offtopowe pyyanie niezgodne z regulaminem, da się wywalić widget google z puplitu? :P pozdrawiam krv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam wgrany cm 12.1 i nie chcę się go pozbywać, dlatego założyłem temat. Na firmowym wiem, że by znikną problem z wieszaniem ekranu, ale to jest jak leczenie choroby antybiotykiem, czyli rozwiązanie radykalne. Myślałem, że może jakaś opcja sie buguje i dlatego wiesza sie ekran blokady. Co do widgeta, tak na cm, nie moge go przeciągnąć tak jak na firmowym oprogramowaniu a wkurza mnie :P..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w ustawieniach launchera poszukaj

Mam wgrany cm 12.1 i nie chcę się go pozbywać, dlatego założyłem temat

a kto zabroni znów wgrać CM może wtedy problem ustąpi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat jest zamknięty.. ale wgraj ressurection remix - nie wiem czemu nikt nie poleca romów na bazie CM, bo są dostępne. RR nie różni się dużo od CM, bo jest na nim zbudowany. Ja mam go i sobie chwale.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności