Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Po wgraniu CM11 ponownie znikają skróty po restarcie


Archie111

Pytanie

Witam[emoji4]

Wczoraj wgrywałem CM11 od TC na stock, zanim JB 4.1.2 zagościł na Asika kilku krotnie instalowałem customy ponieważ ciągle miałem problem ze znikającymi skrótami apek z SD (osoby pomagające wiedzą co i jak[emoji6] ) Z tego co widzę romy oparte na KK mają największy problem, na CM10.2 było inaczej znikały nazwy apek z SD jednak oprucz tego na każdym customie czasem razem ze skrótami uciekały apki, poprostu ich nie było do następnego rebootu. Mogę oczywiście wgrać mod na 2gb pamięci wew. ale jestem człowiekiem dociekliwym i nurtuje mnie ta sprawa[emoji14] Dodam, że stock nie miał tego problemu ;) Proszę o pomoc bo już nie mam nerwów[emoji5]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mogę spróbować, ale to dziwne, że każdy CM ma problem

Miewał ktoś na Ace 2 ten problem?

--------------------------------------------------------------------------------------

Znalazłem teraz taką opcję w ustawieniach NovaThor "rozmiar buforu odczytu z wyprzedzeniem" i tam jest domyślnie ustawione na 512kb może to jest problem?

-------------------------------------------------------------

To raczej nic nie daje, ustawiłem na 1024kb i dalej to samo

Wie ktoś czemu stock nie ma takiego problemu a customy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

customy zawsze mają na nim bugi, powiem Ci że raczej nie pamiętam bym spotkał się z tym problemem, aczkolwiek mogłem się spotkać, prosty fix na to jest, przenieś apke na pamięć urządzenia, dlatego tak się dzieje bo jest minimalny bug w tym, a tym bardziej jak zrobiłeś swap pamięci, to apki instalują się na karcie a nie sdcard0, dlatego proponowałem Ci tego moda na 2gb z groszem dla partycji /data

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

swap pamięci to znaczy, zamienienie miejscami pamięci sdacrd0 z sdcard1, to znaczy że pamięc sdcard gdzie instaluja się pliki sd,obb to pamięć sdcard0 (pamięć wewnętrzna urządzenia)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to w ustawieniach novathor zmień, bodajże w zaawansowanych zmień, tam masz napisane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Faktycznie jest taka opcja, dziękuje zainstaluje jeszcze cm10.1 i zobaczę jak na tym ale jak też będzie bug to przestaje szukać i zajmę się modem na 2gb :)

--------------------------------------------------

Na CM10.1 jak na chwilę obecną nie ma żadnego z wymienionych wcześniej problemów :) i wydaje mi się, że chodziło o kernel, na CM10.1 jest taki sam jak w stocku (mam na myśli nr ) a w innych opartych na KK był nowszy. Ważne, że problemu już nie ma ;) Dziękuję wam za rady :) prosiłbym narazie o nie zamykanie tematu gdyż jeśli nie długo coś się zepsuje będę chciał napisać o tym, jeśli nie, dam znać i w tedy się to uczyni ;)

----------------------------------

Jednak nic już się nie dzieje po wgraniu CM10.1 więc prosiłbym o zamknięcie tematu [emoji6]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności