Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Gear Fit] Czy będzie kompatybilny z Samsung Galaxy S 2 Plus?


Paweł Strużyński

Pytanie

Witam. Chciałem kupić sobie Samsung Gear Fit, lecz mam telefon Samsung Galaxy S2 Plus (GT-I9015P). Czy dałbym radę połączyć te 2 urządzenia? W tej chwili na S2+ mam Androida 4.2.2 Stockowego z Rootem, aczkolwiek mógłbym wgrać jakiś CyanogenMod czy coś w tym stylu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

100% nie dam ze będzie działać. Tego fita odpalali na htc one i bezproblemowo działał, jednakże to tylko urządzenie i zawsze może być coś nie tak. Pamiętaj ze zawsze masz prawo zwrotu względem zakupionego przedmiotu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W teori powinno działać na stocku, ale nie dam sobie ręki uciąć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W teori powinno działać na stocku, ale nie dam sobie ręki uciąć

Niby mój telefon nie jest kompatybilny z tymi smartwatchami, aczkolwiek chciałbym spróbować. Smartwatche działają podobno od Andka 4.3+, a ja mam 4.2.2, więc idąc tym tokiem rozumowania, poprostu wystarczy, że zainstaluję tą apkę Gear Fit Manager i wszystko będzie git? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj, jednak nie gwarantuje, hmm mówisz że 4.3, jest wogule taki samsung z tym andkiem xd?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gear fit działa wyłącznie z telefonami samsung i z systemem od samsunga. Z modyfikowanymi firmware jest problem. A na CMie nie będzie działał.

Taka polityka firmy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gear fit działa wyłącznie z telefonami samsung i z systemem od samsunga. Z modyfikowanymi firmware jest problem. A na CMie nie będzie działał.

Taka polityka firmy.

No okej, mam telefon Samsunga, system od Samsunga również, niestety jest to 4.2.2 i nie wiem co zrobić by to działało, niektórym działa i ten Gear Fit na Nexusach itp., więc jak myślicie, lepiej kupić coś od Samsunga i się trochę tym pomęczyć czy lepiej Sony Smartwatch 2, z którym raczej większych problemów nie będę miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat zmienia swój cel. Zakończę go tak. To tylko elektronika zawsze może coś nie być kompatybilne. Jeżeli chcesz mieć pewność działania to wybierz coś od sony.


Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności