Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Z3] Błąd "error executing binary script" podczas instalacji CyanogenMod


R1kken

Pytanie

Witam, postanowiłem zainstalować Cyanogenmoda na mojej Z3, lecz przy próbie flashowania w recovery(twrp i philz), wywala komunikat ,,error executing updater binary in zip".Bootloader mam odblokowany, system LP 5.0.2 prerooted CE1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wyciągasz z zipa z romu plik boot.img następnie odpalasz telefon w trybie fastboot i w flashtoolu flashujesz kernel i wybierasz ten boot.img

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgraj boot.img wyciągnięty z zipa przez fwstboota

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Edit:   dobra, jakoś ogarnąłem sprawe, sflashowałem kernela, potem wszedłem do recovery CM(?) i sflashowałem CM i gappsy. Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tym kernelem, bo mam rozumieć że mam teraz cyanogenmodowego kernela? Potem jak będe chciał wrócić do stockowego romu to będe musiał kernela innego wgrać? Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejdź w informacje o telefonie i tam masz wersję jądra. Jądro to kernel. Raczej powinieneś rozpoznać, czy napis jest taki sam jak poprzednio, czy inny ;)

Jeśli nie zwracałeś na to uwagi, to daj mi proszę screenshota z ustawień... Jeśli jest to możliwe, to spróbuj zakryć, całkowicie nie pokazywać takie rzeczy jak IMEI, adres Wi-Fi, adres MAC urządzenia, bo tego nie powinno się pokazywać!

Czekam na Screena, ewentualnie na odpowiednią odpowiedź  ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy instalacji stock'a, powinien się wraz z Nim zainstalować się stockowy kernel ;) Jeśli będzie potrzeba jakiegoś innego kernela, to na forum mamy ich kilka, a ich liczność zdecydowanie z czasem się powiększy  ;)
Potrzebna jeszcze jakaś pomoc?  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności