Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] Dziwne zachowanie baterii


youngtraveler63

Pytanie

Witam,


Dzisiaj mój telefon się zaciął i postanowiłam go wyłączyć i włączyć ( poziom baterii 35%) po włączeniu stanowił on już tylko 3%. Spróbowałam jeszcze raz i z 3% skoczyło do 56%. Wyciągnęłam kartę pamięci, kartę i baterię, potem włożyłam samą baterię i znowu włączyłam lecz poziom baterii znowu okazał się inny.


Postanowiałam zrobić hard reset, wyczyściłam telefon do zera a problem dalej nie zniknął.


Czy ktoś wie co może być przyczyną? Od razu mówię że telefon mi nie upadł, nie zalałam go itp.


Może jest to wina baterii i muszę zakupić nową czy po prostu coś jest nie tak w wejściem od ładowarki?


Proszę o szybką pomoc 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

to zapewne wina baterii, w swoim s3 mini miałem tak, że sama się ładowała i to naprawdę procemt baterii się podnosił, po zmianie baterii nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

raczej tak, każda bateria po jakimś czasie przestaje działać jak należy


Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności