Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Problem z Google Play Store po instalacji CyanogenMod 12.1


Gamerovskyy

Pytanie

Witam, dziś zainstalowałem sobie na moim samsungu Cyanogenmoda 12.1 i na początku miałem problemy z gapps'ami, ponieważ wszystkie mi się sypały. Teraz gdy to naprawiłem sypie mi się tylko google play store wyświetlając jedynie "Niestety, aplikacja Sklep Google Play została zatrzymana". Próbowałem różnych wersji aplikacji, wyczyszczenia danych oraz instalacji innych gappsów i nic nie poskutkowało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chesz mieć google play robisz tak:

1. Wchodzisz na internet w telefonie

2. Ściągasz apkę Google Chrome/Firefoxa cokolwiek

3. Instalujesz

4. Wchodzisz w google play w tej przeglądarce.

5. Powinno działać.

Jeśli nie znajdziesz nowej wersji na internecie to zaktualizujesz później. Jak to nie zadziała to ściągasz ze sklepu inną przeglądarkę.

Jak nie działa to cudotwórcą nie jestem ale u mnie działało :v

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Gamerovskyy

Jeśli to była instalacja na czysto, a instalowałeś gaapsy od CM Team to nie dziwne, że się sypały. Najlepszymi gapps'ami będą te stąd: http://forum.xda-developers.com/android/software/tk-gapps-t3116347. A i zapomniałbym: musisz koniecznie postawić ROM na nowo wraz z tymi gapps'ami i będzie działać. Jeśli chcesz większe gapps'y to zalecam powiększanie partycji telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, mam problem podobny jak założyciel tematu. Od 5 h siedzę i trudzę się z instalacją nowego Androida. W końcu, po wielu próbach (a muszę wspomnieć że jestem kompletnym laikiem-czy laiczką? :) ) udało się i stałam się posiadaczką Cyanogenmod 12.1. Wszystko ładnie pięknie, ale koniec końców zorientowałam się, że pobrałam nie te GAppsy, co trzeba.. po prostu nie do tej wersji androida, tylko bodajże do KitKata. Zaczęły się schody, zaczęłam znajdować inne wersje, ale w każdych to samo, kolejno : process.google.apps.. został zatrzymany, sklep google play zatrzymany i wszystkie inne GAppsowe sprawy zaczeły się sypać. W końcu dorwałam jakąś wersję, "dzięki" której udało mi się zniwelować ilość błędów i został mi tylko problem z Google Play. Dalej wyskakuje błąd "Niestety, aplikacja Sklep Google Play została zatrzymana" który wyskakuje samoistnie. Jak próbuję wejść w apkę, wyskakuje mi "błąd serwera" po kilku sekundach mnie wywala i ten sam komunikat. Moje pytanie brzmi, co zrobić dalej? W jaki sposób zainstalować GAppsy , czy muszę na nowo instalować cały system, a potem doinstalowac GAppsy? Wybaczcie za być może zbyt błahe pytania, ale jestem już zmęczona próbowaniem na własną rękę i szukania odpowiedzi w sieci (uwierzcie, że naprawdę próbowałam wiele godzin..) Liczę na szybką odpowiedź i zrozumienie..

 

 

 

EDIT:

 

Niemożliwe, stało się MOŻLIWE!! :D Wszystko śmiga jak należy, a wystaczyło tylko zainstalować GApps'a wersję Pico z racji na małą partycję systemu galaxy 2. Być może komuś to pomoże :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności