Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] Jak zainstalować (krok po kroku) CM?


Roxuxu

Pytanie

Witajcie!

Jakoże nie jestem za bardzo w tych tematach, czy mógłby mi ktoś napisać jak zainstalować jakiegoś stabilnego CM, przy którym wyczyściłbym dosłownie wszystko na pamięci urządzenia, i miał na kompletnie czyściutkim telefonie CM?

Muszę mieć czysto, ponieważ znalazłem w moim telefonie wirusa (com.android.provision.confirm), przy którym wyskakuje mi error, że nie można go odinstalować, a też chciałem czysty, nowy system.

Bardzo proszę o podanie linków, i pisania czegoś, co zrozumiałby każdy niedoświadczony w tym temacie!

Gorrrrąco dziękuję, odezwijcie się też na temat wirusa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

co do wirusa, najprościej jest wgrać stockowy system, aczkolwiek jak chcesz wgrać custom roma robisz tak

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1139-root-recovery-dla-galaxy-s-iii-mini-i8190/

a potem wybierasz jakiś rom w odpowiednim dziale, jak czegoś nie będziesz rozumiał to napisz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan Serdeczne dzięki, sprawdzę i wgram jutro rano, posłucham się - jak nie będę wiedział to napiszę :)


@PeliKan Czy mógłbyś mi lekko "uprościć" jak zrobić tego roota? A później w jaki sposób wgrać tego roma? + Odin nie wykrywa mi telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Roxuxu to sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sprawdź kabel, port, oraz czy w ,menadżerze urządzeń masz nieznane urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale w tryb download możesz wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jaki system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejdź sobie na nova fusion, wejdź w zakładkę download, wybierz swój model telefonu w pierwszej zakładce, potem w drugiej TWRP i pobierz (zobacz czy pisze recovery, jak Odin to zmień), zmień na Cyanogenmod i pobierz, któryś z dopisem Stable (polecam 12.1) i wrzuć to wszystko na kartę pamięci. Wyłącz telefon, przytrzymaj przycisk ściszania, Home (ten środkowy) i zasilania. Wybierz przyciskiem zasilania Instal from Sdcard i wybierz przyciskami głośności (góra-dół) TWRP i wybierz reboot. Wybierasz Instal (to pierwsze), zmieniasz na Sdcard wybierasz Cyanogemod, przesuwasz palcem i reboot. Pobierasz Gaapsy ze strony Cyanogenmoda i to samo jak z systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to znzaczy że tryb dl cmCi nadal nie działa? Pogogluj jak zrobić swój własny usb jig i wtedy odpal go nim w ten tryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierasz ODIN rozpakowujesz

Pobierasz oprogramowanie i rozpakowujesz

Włączasz Odin wskazujesz pliki czekasz aż sprawdzi je

Podłączasz usb telefon w trybie download

Instaluje ,

Koniec instalacji odłączasz cegłe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pogogluj jak zrobic wlasny usb jig, trochę Ci ułatwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności